Nowość: TGD “WRACAM DO DOMU” (CD)

Nowość: TGD “WRACAM DO DOMU” (CD)

8 czerwca, 2016 Wyłącz przez m.guzek

TGD-Wracam- do domu Chrześcijańskie GranieJuż jest! Właśnie na www.chrzescijanskiegranie.pl i na półki sklepu przy ul.Dewajtis 3 trafiła świeżutka płyta Trzeciej Godziny Dnia “Wracam do domu”. W najbliższą niedzielę zespół zaprezentuje swój nowy repertuar podczas koncertu promującego Światowe Dni Młodzieży 2016 ( ARE YOU READY TO SAY YES ?)

 

 

TGD – na tej scenie nie mają sobie równych. Świadczą o tym nie tylko wypełnione sale na pełnych ognia koncertach, ale i znakomicie zaaranżowane, nowocześnie zagrane, dopieszczone w najmniejszych szczegółach płyty. Tak jak najświeższy krążek. Nie zmienia się ogromna dbałość o każdy dźwięk i ogólne przesłanie, jakie od 34 lat niosą. Sprzedaże ich albumów sięgają statusu Złotych Płyt.

 

Album Wracam do domu kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Utwór Nadzieja z nowej płyty przez wiele tygodni był na 1 miejscu listy Złotej 10 Radia Warszawa.

 

Zobacz nowe płyty: Mate.O, New Day i New Life M. na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Trzecia Godzina Dnia – to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii.Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewających w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd. Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i w Niemczech. Ich występy – czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Songs Of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego – zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru. W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako support Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP2 z koncertu wielkanocnego zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie „Raduj się świecie”.