Światła Miasta. Jubileuszowy koncert na Służewie

Światła Miasta. Jubileuszowy koncert na Służewie

5 maja, 2016 Wyłącz przez m.guzek

noc światła“Będzie nam bardzo miło jeśli tego wieczoru, 28 maja 2016 roku, dołączysz do nas w Warszawie na placu obok kościoła św. Dominika na Służewie. Najserdeczniej zapraszamy – dołącz do naszego świętowania, spotkaj się z nami, wyśpiewaj z nami chwałę Najwyższego Boga.” – zaprasza o. Adam Szustak.

 

 

Wydarzenie odbędzie się z okazji 800 -lecia istnienia zakonu Dominikanów. Na jednej scenie już od 18 godziny wystąpią tacy artyści jak Kayah, Skubas, Nosowska, MateO, Natalia Niemen, Adam Krylik, Magda.lena Frączek, Poldek Twardowski czy zespół Owca. Wydarzenie poprowadzi  znany kaznodzieja i rekolekcjonista o. Adam Szustak  oraz o. Tomasz Schuchardt.

 

 

Chcemy, żeby wszyscy, którzy zaszczycą nas swoją obecnością nie byli tylko biernymi słuchaczami i uczestnikami, dlatego chcielibyśmy pobić wspólnie rekord Guinnessa w ilości osób rozmawiających w jednym czasie i jednym miejscu o Bogu – przydałoby nas się parę ładnych tysięcy.A nade wszystko chcemy uwielbić Boga za Dominika i jego genialny pomysł głoszenia Słowa, czyli tak naprawdę chcemy oddać chwałę Bogu samemu, który jest nieskończenie dobry, płodny i twórczy w swoich dziełach. – zapowiadają organizatorzy.

 

Polecamy rekolekcje i konferencje o. Adama Szustaka do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl