Modna Katoliczka – konferencja dla kobiet już w sobotę

Modna Katoliczka – konferencja dla kobiet już w sobotę

5 maja, 2016 Wyłącz przez m.guzek

modna-katoliczka

 

Modna Katoliczka, to wydarzenie skierowane do kobiet poszukujących swojego stylu, pasji, pomysłu na biznes czy duchowego wsparcia. Chcemy zainspirować kobiety do działania. Pokazać, że rodzinna i dzieci nie wykluczają kariery zawodowej, a makijaż i modne ciuchy, nie oznaczają pustej osobowości. „Modna Katoliczka” chce być piękną mamą, która może realizować swoje marzenia zawodowe, być cudowną żoną oraz kobietą przedsiębiorczą.Patronat nad wydarzeniem objął serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

„Jako wierzące kobiety czujemy się trochę zagubione w świecie, pomiędzy wartościami, a panującą kulturą. Nie chcemy, by patrzono na nas tylko poprzez pryzmat komercyjnej rzeczywistości gdzie punktem centralnym jest nasza fizyczność, ale z drugiej strony pragniemy wyglądać pięknie. Chcemy pokazać, że „Modna Katoliczka” to kobieta silna, piękna, czuła mama i prężna bizneswoman.”

 

 

Stąd pojawił się nam pomysł na zorganizowanie wydarzenia, na którym zajmiemy się całościowym rozwojem kobiety: zarówno od punktu psychologicznego, duchowego, ale nie zaniedbując sfery naszego ciała i wyglądu. Wszystko na wysokim poziomie estetyki i smaku.

 

 

Zapraszamy na konferencję już 7 maja w Palladium przy Złotej 9 w Warszawie. Wejdź na Fb:https://www.facebook.com/events/1161616647189645/

 

Organizatorem tego wydarzenia jest Wiara w biznesie, która tworzy społeczność 7000 chrześcijańskich przedsiębiorców. Co miesiąc około pół tysiąca przedsiębiorców z wartościami spotyka się w 11 miastach w Polsce na Chrześcijańskich Grupach Biznesu, podczas których wymieniamy się doświadczeniami, tworzymy nowe kontakty, a ponad wszystko robimy biznes.