“Mnożymy dobro” z Chrześcijańskim Graniem!

“Mnożymy dobro” z Chrześcijańskim Graniem!

7 stycznia, 2016 Wyłącz przez m.guzek
Wspieraj fundację "Chrześcijańskie Granie"!

Wspieraj fundację “Chrześcijańskie Granie”!

 

W Nowym Roku zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych poprzez fundację “Chrześcijańskie Granie”. Już dzisiaj zapraszamy na 6.edycję Festiwalu Debiuty im. Moniki Brzozy, który odbędzie się 24 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. W ramach wydarzenia wystąpią 3 najciekawsze debiutujące zespoły ostatniego roku. Wśród nich pojawi się projekt Muode Koty oraz Dobre Ludzie ze Śląska. Wśród projektów, w które włączyło się “Chrześcijańskie Granie” jest “Uwielbienie na Pradze” z zespołem New Day (30 stycznia) oraz konkurs “Nadzieja Roku”, w którym nagrodą jest nagranie profesjonalnego singla w studiu Niepodległości 159. Więcej informacji na temat fundacji “Chrześcijańskie Granie” można przeczytać na naszej stronie.

 

Abyśmy mogli funkcjonować i rozwijać się potrzebujemy wsparcia ludzi dobrej woli. Zapraszamy do wspierania “Chrześcijańskiego Grania” poprzez stały przelew. Szukamy 100 osób, które co miesiąc będą wspierały działania fundacji “Chrześcijańskie Granie” kwotą 30 zł. Tyle potrzebujemy, aby co rok organizować Koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie. Osoby, które zdecydują się na taki krok prosimy o stałe wpłaty na poniższe konto.Stali darczyńcy otrzymają od nas zaproszenia na organizowane przez fundację – Koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie.

 

FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, UL.DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA,NR.KONTA: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (TYTUŁEM:DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE.STAŁY PRZELEW)

 

 

Dziękujemy za wszelkie wpłaty. Razem Grajmy Chrześcijańskie Granie i mnóżmy dobro!