Strefa Młodych Serc 2015 – ostatnie dni zapisów!

Strefa Młodych Serc 2015 – ostatnie dni zapisów!

8 lipca, 2015 Wyłącz przez mateo

patronat: OKULICE - STREFA MŁODYCH SERC!!!

Jeśli chcecie przeżyć dobry czas, to jeszcze do 15 lipca trwają zapisy na kolejną Strefę Młodych Serc w Okulicach. W dniach 22 – 25 lipca 2015 spotkacie się m.in. z Maleo Reggae Rockers, x. Kubą Bartczakiem, Porozumieniem, czy też x. Pawlukiewiczem oraz Tomaszem Terlikowskim. Chrześcijańskie Granie poleca!

 
Już kolejny raz w Sanktuarium Matki Bożej Okulickiej w Okulicach odbędzie się Strefa Młodych Serc. Spotkanie skierowane jest do osób od 15 roku życia lub do tych, którzy ukończyli 2 klasę gimnazjum. Przez cztery intensywne dni odbędzie się wiele koncertów (m.in. Maleo Reggae Rockers, Porozumienie, Exodus 15, x. Kuba Bartczak) oraz spotkań z ciekawymi ludźmi (m.in. Tomaszem Terlikowskim, x. Piotrem Pawlukiewiczem, Anią Golędzinowską).

 

Pełen program spotkania znajdziecie na koncerty.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

Udział w spotkaniu z racji rozbudowanego programu jest odpłatny i wynosi 100 zł od osoby. Kwota ta będzie przeznaczona na pokrycie części zaplecza organizacyjnego spotkania (koszt zespołów, zaproszonych gości, obsługi technicznej i namiotu, wyżywienia, noclegu w szkołach, zaplecza sanitarnego oraz transportu). O bezpieczeństwo w czasie trwania spotkania zadba pomoc medyczna. Zgłoszenia przyjmowane są na adres: strefa@wsd.tarnow.pl. Aktualne informację znajdują się na profilu www.facebook.com/strefamlodychserc

 

Strefa_Młodych_Serc_BANER

 

Zobaczcie relację z zeszłego roku i zaproszenie na tegoroczną Strefę Młodych Serc w Okulicach!