Złota Dziesiątka Radia Warszawa – notowanie nr.2

Złota Dziesiątka Radia Warszawa – notowanie nr.2

25 lipca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_bannerNa pierwszym miejscu 2 notowania listy Złota Dziesiątka Radia Warszawa znalazł się utwór  “Jaram się każdą chwilą” Arkadio & Kinga Kielich. Na drugie miejsce spadła piosenka “Obok nas” zespołu 33, natomiast trzecią pozycję utrzymał utwór Gospel Rain & Mate.O – “Wstań i chodź”.

 

Głosuj na listę na www.radiowarszawa.com.pl

 

2 notowanie:

 

1. Arkadio & Kinga Kielich – Jaram się każdą chwilą
 2.33 – Obok nas
 3.Gospel Rain & Mate.O – Wstań i chodź
4. Luxtorpeda – Nieobecny, nieznajomy (N)
5.(P) Piosenka kanonizacyjna – Pod prąd (N)
6.Maleo Reggae Rockers – Abednego
7.Tgd – Nadzieja
8.Ks. Jakub Bartczak – Wolność
9.Hillsong United – Oceans
10.Mela Koteluk – Fastrygi

Poczekalnia:

Newsboys – God’s Not Dead

Małgorzata Hutek – Pan ze mną jest

Lidia Pospieszalska – Podróże na chmurze

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w następnym tygodniu o 12.00 w piątek. Istnieje możliwość oddania 3 głosów. Głosować można na stronie www.radiowarszawa.com.pl Program  „Złota Dziesiątka Radia Warszawa” prowadzi Michał Guzek, który na co dzień zajmuje się muzyką w rozgłośni. Lista przebojów powstaje we współpracy z serwisem o muzyce chrześcijańskiej  www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

 

Złota Dziesiątka” jest trzecią listą przebojów, która będzie prezentowała muzykę chrześcijańską na falach Radia Warszawa. W sobotę o 21.45 retransmitowane są „Muzyczne Dary”, natomiast w niedzielę o tej samej porze – „Lista z Mocą – Debiuty i nie tylko”.

 

Płyty wykonawców prezentowanych podczas listy ZŁOTA 10 RADIA WARSZAWA można zakupić na stronie Chrześcijańskiego Grania! Zapraszamy!

 

chrzescijanskie granie - logotyp2