Sierpień w Chrześcijańskim Graniu

Sierpień w Chrześcijańskim Graniu

11 sierpnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

chrześcijańskie granie

Sierpień bardzo ciekawie zapowiada się w Chrześcijańskim Graniu. Poza miesiącem modlitw w intencji rozwoju muzyki chrześcijańskiej w Polsce, pod naszym patronatem znalazło się sporo ciekawych wydarzeń. Ekipa Chrześcijańskiego Grania dotrze już za kilka dni m.in. do Gniewu (14 – 16 sierpnia) na Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel, do Czerwińska (27 – 30 sierpnia) na Campo Bosko oraz Siedlec (28 – 30 sierpnia) na Festiwal Hosanna.

 

Polecamy również Małopolski Festiwal “Jackowe Granie” w Oświęcimiu (14 – 16 sierpnia) czy Pallotyńskie Spotkanie Młodych w Ołtarzewie (25 – 29 sierpnia). Więcej informacji na temat wybranych wydarzeń można znaleźć na naszym serwisie koncertowym: www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w promocjach i wyprzedażach na stronie: www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/promotion Wśród osób, które do 12 sierpnia zakupią płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl  rozlosujemy 3, które otrzymają najnowszą EPkę LUXTORPEDY:) Do zamówienia w rubryce “uwagi” należy wpisać hasło: LUXTORPEDA!!!

 

Zapraszamy również do wsparcia Fundacji Chrześcijańskie Granie, która m.in. organizuje akcję Grajmy Chrześcijańskie Granie, koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie.

 

Wspieraj  nową ewangelizację poprzez promocję młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Dziesięcinę lub dobrowolną ofiarę można dokonać poprzez wpłatę konto:

FUNDACJA “CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

 

Współpracuj z nami: chrzescijanskiegranie@gmail.com lub fundacja@chrzescijaskiegranie.pl