Boże Ciało 2015 – koncertowe patronaty!

Boże Ciało 2015 – koncertowe patronaty!

28 maja, 2015 Wyłącz przez m.guzek

koncerty uwielbienia

 

Już za tydzień, w Uroczystość Bożego Ciała w wielu miejscach Polski odbędą się koncerty Uwielbienia. Serwis i sklep Chrześcijańskie Granie w tym roku poprzez wydarzenie na Fb i poprzez stronę www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl promuje najciekawsze wydarzenia. Wśród nich szczególnie polecamy te, które objęliśmy patronatem medialnym.

 

Mysłowice – “Bądź jak Jezus”

Podczas koncertu Bądź Jak Jezus wystąpią: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockers, Gabriela Gąsior & HolyNoiz, New Day oraz laureat konkursu dla młodych talentów „Non-stop CCM”- Omnes Filii Dei Domini. Zapraszamy do stoiska Chrześcijańskiego Grania do Parku Słupna w Mysłowicach.

 

Wieliczka – “Solne Uwielbienie”

Największy koncert tego typu w Małopolsce – Solne uwielbienie 2015 odbędzie się na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce. Razem z zespołem PDF i chórem Solnego uwielbienia wystąpią gwiazdy polskiej muzyki chrześcijańskiej, m.in. Arkadio, Mietek Szcześniak. Start o 19.00, wstęp wolny.

 

Opole – “Koncert Uwielbienia”

Duszpasterstwo Ressurexit wraz z diecezjalnym radiem DOXA FM i Odnową w Duchu Świętym diecezji opolskiej organizuje po raz szósty uwielbienie Boga. Start o 19.30, park na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu. Za stronę muzyczną koncertu odpowiedzialny jest zespół Przecinek.

 

Lubliniec – “III Wieczór Uwielbienia W GÓRĘ SERCA”

W Uroczystość Bożego Ciała, 4 czerwca na lublinieckim rynku odbędzie się Wieczór Uwielbienia „W górę serca” organizowany przez Stowarzyszenie PoMoc dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej w Katowicach, Stowarzyszenie MASZ TALENT, Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA, Parafie dekanatu Lublinieckiego oraz Urząd Miasta Lublińca. Podczas koncertu wystąpią:Siostra Anna Bałchan (prezes Stowarzyszenia PoMOC) oraz wokalistka Magda Anioł z muzykami, kwartet smyczkowy Altra Volta, chór Con Brio oraz gość specjalny Ewa Uryga.

 

Biała Podlaska – “Biała dla Jezusa”

4 czerwca 2015 r. w uroczystość Bożego Ciała, o godz. 19.00 w bialskim amfiteatrze odbędzie się koncert uwielbienia Boga pod hasłem „Biała dla Jezusa”. Wstęp wolny.

 

Olkusz – “Ja Jestem”

W uroczystość Bożego Ciała – 4 czerwca 2015 zapraszamy serdecznie na Koncert Uwielbienia „ Ja Jestem ”. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 na Rynku w Olkuszu. Wstęp wolny! Wystąpią: Wspólnota Młodych Serc – Wspólnota Młodych Serc, zespół Pielgrzym – zespół „PIELGRZYM”, Sursum Corda – Sursum Corda.

 

Rumia – “Bogu – Chwała!”

Na Stadionie Miejskim o godzinie 19.00 rozpocznie się Koncert Uwielbienia „Bogu – Chwała!”.