Boże Ciało 2014 – koncerty w Polsce.

Boże Ciało 2014 – koncerty w Polsce.

10 czerwca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

koncert BC

 

W całej Polsce 19 czerwca odbędą się koncerty, w których tysiące ludzi na placach miast i wiosek będą Uwielbiać Pana Jezus. Pierwszy taki koncert odbył się kilkanaście lat temu w Rzeszowie. Lista miejscowości, w których odbywają się z roku na rok się rozszerza.  Koncerty muzyki chrześcijańskiej i Wieczory Chwały odbędą się w następujących miejscowościach:LUBLINIEC,OPOLE, WIELICZKA, SKIERNIEWICE, LUBLIN, RZESZÓW, WŁOCŁAWEK, KRAKÓW GLINIANKA i CHEŁM…

 

Informacje o wydarzeniach w Boże Ciało cały czas są aktualizowane na stronie:www.facebook.com/SiecWielbienia oraz na wydarzeniu: Boże Ciało 2014: koncerty muzyki chrześcijańskiej (Polska)

 

Boże Ciało – koncerty:

Lubliniec: Rynek miasta, godz. 19.00; Wystąpią: Siostra Anna Bałchan SMI,  Magda Anioł, Natalia Niemen.

Opole: Plac przy kościele Przemienienia Pańskiego w Opolu (osiedle A.K., ul. Stefana Grota – Roweckiego), godz. 19.30; Wystąpi zespół Przecinek i młodzi z diecezji opolskiej

Wieliczka: Stadion Miejski, godz. 19.00; Wystąpi: Monika Kuszyńska oraz 40 osobowy chór.

Skierniewice: Rynek Miasta, godz. 14.00; Wystąpi: Paweł Chustak (Stróże Poranka)

Lublin: Plac Litewski, godz. 20.30, Wystąpi: Gospel Rain, Mietek Szcześniak, Olga Szomańska

Rzeszów: Park Sybiraków, godz. 19.00. Wystąpią m.in. New Life M., Beata Bednarz, Viola Brzezińska

Włocławek: Park im. Henryka Sienkiewicza; godz. 20.00; Wystąpią: Piotr Pałka, Voce Angeli i inni.

Kraków: Parafia MB Różańcowej, Kraków – Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41, godz. 19.00, I koncert Uwielbienia “Chcę widzieć Twoją twarz”

“His Name” Koncert Uwielbieniowy, Kraków – Kościół pw. M.B. Pocieszenia, ul.Bulwarowa 15a; godz. 21.00; Wystąpią: ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina), Martyna i Dagmara Melosik, Andrzej Piotrowski.

Glinianka Parafia Św. Wawrzyńca w Gliniance, g.18.00; Wystąpią: Elohim i Deus Meus

Chełm: Park przed Bazyliką Mariacką, g.19.00; Uwielbienie poprowadzi Schola z parafii Mariackiej. Po Uwielbieniu odbędzie się koncert m.in. PANdamusic.