Keep aLIVE zagra Dekalog – premiera nowego singla

Keep aLIVE zagra Dekalog – premiera nowego singla

30 stycznia, 2015 Wyłącz przez mateo

Keep aLIVE - projekt DekalogZespół Keep aLIVE promuje swój najnowszy singiel “Prolog”. Jest to cześć projektu “Dekalog” na który złoży się dziesięć części. Właśnie dzisiaj pojawiła się pierwsza, a koncert premierowy odbędzie się 13 lutego (piątek) o godz. 19.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Łodzi na Dąbrowie (Skwer św. Maksymiliana 1).

 

Pierwszy singiel zawiera dwa utwory “PROLOG” i “PO PIERWSZE”. Płyta ukazała się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz serwisu koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl. Niedługo w sieci powinien ukazać się też teledysk do singla.

 

Wybór tematu kolekcji nie jest przypadkowy. Członkowie zespołu chcą na swojej drodze życia wrócić do bazy, podstaw wiary i moralności. Chcą zwrócić uwagę na to co jest najważniejsze, co pomaga i czym najlepiej kierować się w życiu. Zwracają też uwagę na to, że nikt nigdy nie jest na straconej pozycji. Zawsze jest Ktoś Kto wyciąga do każdego z nas rękę. Mówią też o wolności, wolnej woli, dzięki której możemy tę rękę chwycić lub odrzucić i zaufać tylko własnym siłom. Kolekcja „DEKALOG” mówi o tym, że każdy z nas ma swoje życie wewnętrzne. Życie, które tęskni za dobrem, tym najczystszym, najlepszym, które tęskni za pokojem, za miłością, a te „dziesięć słów” jest najlepszym drogowskazem.

 

keepalive_logo“Wiemy, że jest BÓG. Mamy też świadomość jak obecny świat zamazuje Jego obraz przed naszymi oczami, jak bardzo zagłusza Jego obecność. Nie zawsze potrafimy modlić się słowem, ale naszą modlitwą jest muzyka. Mamy świadomość upływającego czasu i na to też zwracamy uwagę innym. Musimy obudzić się i stanąć w prawdzie. Brać życie w swoje ręce i działać. Wygodnie jest być obserwatorem i komentatorem, ale czy o to chodzi? Dlatego mówimy: „wierz, żyj, nie trać dni”, „jako gracz, nie widz”, bądź „w centrum zdarzeń”. Jeżeli nie wiesz co masz robić, jak żyć, to my mówimy: masz DEKALOG! „A twoje serce wie, że drogowskazem ma być”. Pamiętaj, że życie płynie, że możesz nie zdążyć, że może przejść tuż.” – piszą na stronie projektu.