Uwielbienie Warszawy – możesz się włączyć!

Uwielbienie Warszawy – możesz się włączyć!

6 marca, 2015 Wyłącz przez mateo

Uwielbienie Warszawy 2015Drugie Uwielbienie Warszawy już 16 kwietnia 2015 roku. W Kościele Najświętszego Zbawiciela zbiorą się muzycy z różnych warszawskich zespołów i wspólnot, by razem z mieszkańcami miasta uwielbiać Bana Boga. Jeśli tylko serce podpowiada Ci, że możesz pomóc – zrób to! Najbliższe spotkanie organizacyjne 10 marca o 19.30! Pisz na adres: adagodurowska@gmail.com.

 

 

“Wielu muzyków i zespołów działających na terenie naszego miasta ma w sercu gorące pragnienie uwielbienia Boga. Wyraz temu dają liczne akcje ewangelizacyjne, koncerty i uwielbienia prowadzone w różnych Kościołach. A gdyby tak połączyć siły i wspólnie w jednym Duchu uwielbiać Ojca i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie? Wydarzenie to wiąże się z licznymi przygotowaniami. Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w organizację ” Uwielbienia Warszawy”. Zapraszamy wokalistów, instrumentalistów i każdego, kto pragnie współtworzyć to dzieło np. przez pomoc w rozdawaniu ulotek” – mówi Adrianna Godurowska z EPA – Ewangelizacyjnego Projektu Artystycznego, inicjatorów akcji.

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 marca (wtorek) o godzinie 19.30 przy Kościele Najświętszego Zbawiciela (ul. Marszałkowska 37)– wejście od strony plebani (od ul. Mokotowskiej). Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: adagodurowska@gmail.com

 

3 kwietnia 2014 roku odbyło się pierwsze Uwielbienie Warszawy. Jest to inicjatywa, która ma na celu połączenie warszawskich wspólnot, ruchów i zespołów, by razem modlić się i wielbić Pan Boga. Jest to również szansa do zawiązania nowych znajomości i współpracy na rzecz Królestwa w Niebie. W zeszłym roku zagrało kilkanaście osób, z różnych wspólnot, m.in. z kościoła św. Anny, wspólnoty Jeshua z Łomianek oraz Back Home Warsaw. Swoim świadectwem podzielił się Darek Malejonek z Maleo Reggae Rockers. Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez profeto.pl:

 

 

Serdecznie zapraszamy! Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich (www.swk.pl), Chrześcijańskie Granie – sklep i serwis z muzyką (www.chrzescijanskiegranie.pl) oraz warszawskie Biuro Światowych Dni Młodzieży 2016. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/358802010970749/