UWIELBIENIE WARSZAWY 2015

UWIELBIENIE WARSZAWY 2015

24 lutego, 2015 Wyłącz przez m.guzek

uwielbienie warszawy2

 

Po raz drugi w Stolicy odbędzie się “Uwielbienie Warszawy”. Zespół EPA- Ewangelizacyjny Projekt Artystyczny oraz Chrześcijańskie Granie zapraszają do wspólnego Uwielbienia 16 kwietnia (czwartek) o 20.30 do Kościoła Najświętszego Zbawiciela (ul. Marszałkowska 37), gdzie zjednoczenie muzyków i grup uwielbieniowych poprowadzi adorację Pana Jezusa.

 

Organizatorzy chcą, aby wspólnoty i grupy muzyczne z całej Warszawy włączyły się w przygotowanie tego wydarzenia – będzie ono wyrazem jedności.W czwartkowy wieczór zagra przynajmniej kilkanaście osób, z różnych wspólnot.

 

“Wielu muzyków i zespołów działających na terenie naszego miasta ma w sercu gorące pragnienie uwielbienia Boga. Wyraz temu dają liczne akcje ewangelizacyjne, koncerty i uwielbienia prowadzone w różnych Kościołach. A gdyby tak połączyć siły i wspólnie w jednym Duchu uwielbiać Ojca i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie? W zeszłym roku zostało zorganizowane „Uwielbienie Warszawy”. Jest to inicjatywa, która ma na celu połączenie warszawskich wspólnot, ruchów i zespołów, by razem modlić się i wielbić Pan Boga. Jest to również szansa do zawiązania nowych znajomości i współpracy na rzecz Królestwa w Niebie.” – mówi Adrianna Godurowska z EPA.

 

Organizatorzy wydarzenia zapraszają chętnych muzyków do grania i śpiewania, ale także również tych, którzy chcieliby pomóc poprzez rozdawanie ulotek, wieszanie plakatów i modlitwę za to wydarzenie. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt do 8 marca na adres email: adagodurowska@gmail.com

 

Pierwsze “Uwielbienie Warszawy” odbyło się 3 kwietnia 2014 roku w ramach Targów Wydawców Katolickich. Spotkanie w Kościele Najświętszego Zbawiciela zgromadziło kilkaset młodych ludzi z Warszawy i nie tylko. Świadectwo podczas I “Uwielbienia Warszawy” głosił muzyk Darek Malejonek z zespołu 2tm2,3, Maleo Reggae Rockers.

 

UWIELBIENIE WARSZAWY 2014  –RELACJA CZ.I

UWIELBIENIE WARSZAWY 2014 – RELACJA CZ.II