Rock Caritas: Armia i 2tm2,3 w Palladium

Rock Caritas: Armia i 2tm2,3 w Palladium

17 grudnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

ROCK CARITASDokładnie 3 lutego 2015 roku w warszawskim klubie Palladium odbędzie się koncert „Ro(c)k Caritas” podczas którego zagrają legendy polskiej sceny alternatywnej: 2 Tm 2,3 i Armia. Wydarzenie organizuje Caritas Archidiecezji Warszawskiej.- podaje serwis www.kmdm.pl

 

 

„Skrzydła” jest to program długoterminowej pomocy dzieciom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którym zła sytuacja materialna rodziny przeszkadza w pełnym wykorzystaniu szans edukacyjnych. Program umożliwia firmom lub osobom indywidualnym  objęcie opieką konkretnego ucznia przez okres przynajmniej jednego semestru szkolnego. W chwili obecnej w ramach „Skrzydeł” opieką objętych jest ponad 100 dzieci. – czytamy na stronie Caritas Archidiecezji warszawskiej.

 

 

Wpływy z biletów zostaną przeznaczone na wsparcie programu „Skrzydła” . Bilety w cenie 20 zł. będzie można zakupić drogą internetową: rock@caritas.pl , w dniu koncertu w klubie Palladium i osobiście w biurze Caritas AW przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 już na początku 2015 roku.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.warszawa.caritas.pl

 

Za: www.kmdm.pl