Warszawa: koncert 2 TM2,3 – kup bilet online!

13 marca, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Po kilkuletniej przerwie wraca do Warszawy legendarny zespół 2 TM2,3. Zespół, który tworzy czołówka polskiej sceny alternatywnej, zaprezentuje się w Dobrym Miejscu z repertuarem wielkopostnym. Koncerty odbędą się w ramach II Tygodnia dla Życia na Dobrej Scenie przy ul. Dewajtis 3 o 17.00 i 20.00. Bilety są już do nabycia w Sklepie Chrześcijańskie Granie oraz na stronie: www.ChrzescijanskieGranie.pl.

 

Litza, Maleo, Budzy, Drężmak czy Kmieta – to czołówka polskiej sceny alternatywnej. Wykonawcy wywodzą się z różnych nurtów muzycznych: od reagge po ciężki rock, od folku po fusion i punk. Różnorodność ta widoczna jest na płytach zespołu: bardziej punkowa “888” nastąpiła po idącej w kierunku metalu płycie “Dementi”, a “Pasha2000” to elektroniczne reemixy szlagierów z poprzednich płyt. Każdy członek zespołu wnosi coś od siebie, zwłaszcza, jeśli jest głównym wykonawcą danego utworu. Mimo to muzykom udało się stworzyć spójne brzmienie, tak charakterystyczne dla Tymoteusza.


Koncert 2 TM2,3 odbędzie się  w ramach warszawskiego Tygodnia dla Życia.Czytaj więcej: II Tydzień dla Życia

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d9F1ayXbzKo[/youtube]

 

Czytaj o koncercie: 2 Tm 2,3 – koncert w Warszawie (24 marca 2013) 

 

 

W Warszawie Tymoteusz wystąpi z repertuarem wielkopostnym. Będą to głównie Psalmy, które są wizytówką 2 TM2,3. Wśród piosenek będzie także wykonany nowy utwór, pod tytułem “Wszystkie moje źródła są w Tobie”. Utwór ten to utrzymany w tonacji akustycznej Psalm 81. Emanuje ciepłem i pokojem, co wynika ze spokojnego i dokładnego wykonania, dlatego wymagający fani zespołu nie powinni być zawiedzeni.

Utwór “Wszystkie moje źródła są w Tobie” zapowiada studyjny krążek Tymoteusza, który już niebawem będzie do kupienia w dobrych sklepach muzycznych.

 

 

Tak o nowej płycie mówił w jednym z wywiadów Robert Friedrich “Litza”: “Płyta jest eksperymentalna, odważna i ekstrawagancka w formie. Mimo że gramy na akustycznych instrumentach, czasami jest bardzo dynamicznie, a stylistyka wykonywanej muzyki jest bardzo różnorodna: od folkowej do rockowej. Słychać, że gra to 2Tm2,3, ale jest to zupełnie nowa jakość”.

 

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=JVfzjwoWMkM[/youtube]

 

Zespół 2tm23 wystąpi w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 w Niedzielę Palmową. Koncerty zaplanowane są o 17.00 oraz o 20.00. Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w Sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Legendarny zespół we wrześniu 2012 wznowił swoją działalność. Po śmierci perkusisty Piotra STOPY Żyżelewicza muzykom udało się znaleźć jego następcę. Jest to Kacper Rynek z Maleo Reagge Rockers.

 

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=gyDGYuI93Gk[/youtube]