Koncert Debiuty 2015 – biskup Grzegorz Ryś honorowym patronem wydarzenia

Koncert Debiuty 2015 – biskup Grzegorz Ryś honorowym patronem wydarzenia

31 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Błogosławieństwo biskupa Grzegorza RysiaBez błogosławieństwa ani rusz. Dzisiaj mamy radość. Koncert Debiuty 2015 pobłogosławił i objął patronatem honorowym biskup Grzegorz Ryś – odpowiedzialny w Episkopacie za Nową Ewangelizację. Piąta już edycja Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy odbędzie się 12 kwietnia 2015 w Dobrym Miejscu w Warszawie. 

 

“Dziękuję za piątą już edycję Koncertu Debiuty, który odbędzie się 11 i 12 kwietnia przyszłego roku. Z radością przyjmuję patronat honorowy nad tym wydarzeniem (…)” – pisze w liście, który otrzymaliśmy.

 

Biskup Ryś, to drugi, obok arcybiskupa warszawskiego Kazimierza Nycza honorowy patron Koncertu Debiuty 2015 im. Moniki Brzozy oraz Przeglądu Chrześcijańskie Granie, które odbędą się w dniach 11 i 12 kwietnia 2015 roku w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

 

Już dzisiaj zapraszamy Was serdecznie! Znamy już trzy zespoły, które zagrają dla Was na deskach Dobrego Miejsca – są nimi: Soudarion, BeU oraz Good God.  Śledźcie też naszą stronę oraz nasz profil facebookowy wydarzenia. Niedługo pojawią się też informacje o Przeglądzie Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się 11 kwietnia 2015 roku i będzie towarzyszył Debiutom – dedykowany jest on zespołom i scholom amatorskim.

 

Organizatorami są:  Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

A na zachętę – relacja z Debiutów 2013: