Szukamy Debiutu 2015 – zgłoś zespół!

24 października, 2014 Wyłącz przez mateo

banner_zglos_sie_debiuty_2015

Już po piąty na wiosnę 2015 roku odbędzie się Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Szukamy nowych i dobrych zespołów, które będą miały szansę stać się Debiutem 2015 roku. Dlatego do 30 listopada 2014 przyjmujemy zgłoszenia od zespołów chętnych do udziału.

 

Chętnych wykonawców prosimy o maila na adres: kontakt@koncertdebiuty.pl wraz ze zgłoszeniem. Spośród zgłoszonych zespołów zostaną wyłonione te, które wezmą udział w plebiscycie na www.chrzescijanskiegranie.pl. Wyłoni on zespół, który weźmie udział w Koncercie Debiuty 2015.

 

Warunki wstępnej kwalifikacji:
– debiutant (wydana pierwsza płyta lub przygotowany materiał do wydania – min. 3 nagrania w jakości studyjnej)
– autorski repertuar
– zespół nie większy niż  7 osób.
– w warstwie słownej przekaz chrześcijański

Co zgłoszenie musi zawierać:
– krótki opis zespołu
– min. 3 utwory w mp3
– min. 3 zdjęcia zespołu w dobrej rozdzielczości
– adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku

 

Koncert Debiuty to organizowany przez Chrześcijańskie Granie oraz Dobre Miejsce konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu roku. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze. Ma na celu promowanie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

 

14 kwietnia 2013 odbyła się III edycja Koncertu Debiuty. Patronką po raz pierwszy została wtedy Monika Brzoza – ewangelizatorka, która zmarła 29 października 2010 po długiej chorobie. „Ja nie umieram. Ja wchodzę w Miłość” – napisała w swoim ostatnim liście. Jej życie było świadectwem ufności w miłosierdzie Boże. Monika od wielu lat była zaangażowana w ewangelizację na juwenaliach, uliczną na Starówce, w szkołę nowej ewangelizacji, była założycielką portalu www.jezus.waw.pl.

Zapraszamy na stronę domową Koncertu Debiuty, już wkrótce znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje: www.koncertdebiuty.pl