Debiuty 2015 – wyniki głosowania: Good God trzecim zespołem, który zagra w Koncercie Debiuty

18 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Debiuty 2015 - Good God zagra w koncercie

Reggaeowe klimaty rodem z Lublina przypadły do gustu największej liczbie internautów. Dzisiaj, 18 grudnia 2015 ogłaszamy ostatni zespół, który zagra w V edycji Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. W plebiscycie internetowym zwyciężył zespół Good God – zebrał największą liczbę głosów.

 

W głosowaniu, które trwało od 3 do 17 grudnia 2015 na www.chrzescijanskiegranie.pl na siedem startujących zespołów zostały oddane w sumie 1884 głosy. Niestety nie możemy zaprosić wszystkich kapel do udziału w Debiutach (choć byśmy chcieli), dlatego zieloną kartę otrzymać mógł tylko jeden.

 

Największą ilość zdobył zespół “Good God” z Lublina. Jest to istniejący od 3 lat zespół klerycki, którego debiutancka płyta “Droga ocalenia” (wydana w 2014 roku) jest dostępna do pobrania za darmo w internecie. Można jej też posłuchać TUTAJ >>>

 

“W skład zespołu wchodzi 5 osób. Gatunek muzyczny, który obraliśmy za podstawowy to reggae. Komponujemy własne utwory, które spodobały się ludziom, dlatego wydaliśmy w tym roku płytę, pt. „Droga ocalenia”, która zawiera 11 naszych utworów. Gramy dla wszelkiego przekroju wiekowego, zaczynając od dzieci a kończąc na osobach starszych. Prosta i wchodząca w ucho muzyka sprawia, że na koncertach ludziom łatwiej jest śpiewać, dobrze się bawić i wielbić Boga.” – piszą o sobie.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w plebiscycie i cały czas prosimy o wsparcie Debiutów 2015. Już niedługo kolejne wieści o przygotowaniach do Koncertu. Do zobaczenia 12 kwietnia 2015 w Warszawie!

 

Organizatorami V edycji są: Chrześcijańskie Grani oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce.