Festiwal HIP HOP już 20 września!

Festiwal HIP HOP już 20 września!

10 września, 2014 Wyłącz przez m.guzek

rap_festiwal_praski_2014Już po raz siódmy fani dobrej nawijki i bitu będą mieli okazję posłuchać rapu z dobrym przesłaniem. VII Rap Festiwal Praski już 20 września 2014. Start o 13.00. W tegorocznej VII edycji wystąpią MAK, Arci, Allen, Poison, Kryzys, Hiob, WZN, Elmer oraz wielu debiutantów polskiej sceny hiphop i reggae. W planach muzyka, graffiti, bboying, drama, grill, wata i masa fajnych konkursów z nagrodami. Zapraszamy sympatyków i przeciwników gatunku.Patronem medialnym jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

Rap Festiwal Praski jest wydarzeniem muzycznym i narzędziem krzewienia nowej kultury hiphopowej wśród przedstawicieli młodego pokolenia. Żyjemy w skomercjalizowanym świecie który subtelnie lub wprost próbuje dyktować nam swoje warunki. Internetowa i informacyjna rewolucja ostatnich dekad sprawiają że świadomość młodych ludzi „bombardowana” jest różnymi treściami, a wybór właściwej drogi nie jest prosty. Rap Festiwal Praski skupia wykonawców, którzy pomimo swojego młodego wieku są świadomi otaczającego ich świata, dostrzegają prawdziwe potrzeby swojego pokolenia i chcą ten świat zmienić na lepszy.

 

 

Hiphop jest wehikułem w którym ważny jest kierowca i cel jazdy. Samochód ten może byćś śœrodkiem transportu albo niebezpiecznym narzędziem w ręku szaleńca naruszającego wszystkie możliwe zasady i narażającego życie postronnych osób. Rap Festiwal Praski staje w obronie pozytywnych wartoœci i wskazuje alternatywę wobec mainstreamowego szaleństwa siejącego spustoszenie w psychice młodych ludzi. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz więcej artystów i fanów.
Start: 20.09.2014, godz 13.
Miejsce: Amfiteatr Parku Praskiego przy ul. Ratuszowej 4 w Warszawie (koło ZOO).
Wstęp: wolny
Więcej info: www.festiwalpraski.pl oraz profilu fb.