Festiwal Chrześcijańskie Granie – kup bilety!

Festiwal Chrześcijańskie Granie – kup bilety!

10 września, 2014 Wyłącz przez m.guzek

festiwal CHG - ZIELONYRuszyliśmy ze sprzedażą biletów na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2014, który będzie miał miejsce od 18 do 19 października w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Bilety można zakupić poprzez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl, a od jutra również w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Pierwszego dnia (18 października) podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie zobaczymy zespoły: 33, Frenchman oraz Koncert Uwielbienia.W ramach koncertów odbędzie się promocja akcji Grajmy!Chrześcijańskie Granie. Bilety na koncerty można zakupić w cenie 20 zł. – w dniu Festiwalu w cenie 25 zł. – Bilety można kupić pod linkiem.

 

 

Drugiego dnia (19 października)  Złoty Krążek odbierze magda.lenie frączek za największą sprzedaż płyty Effatha. Magda w tym roku zdobyła również nagrodę Feniks – Stowarzyszenia Wydawców Katolickich oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Niepokalanowie za teledysk. Przed koncertem jako support wystąpi zespół konkursowy, który będzie wybrany w specjalnym głosowaniu. Bilety na koncerty można zakupić w cenie 15 zł. – w dniu Festiwalu w cenie 20 zł. – Bilety można kupić pod  linkiem.

 

 

PATRONI MEDIALNI:
Radio Warszawa, Radio RDN Małopolska, Radio RDN Nowy Sącz, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Lista z Mocą, Muzykadladucha.pl, Bosko.pl, Profeto.pl, GospelBox, Telewizja internetowa Dobre Media, Deon.pl

 

SPONSORZY:
Tolle.pl, Wielka Wola

 

Zostań sponsorem /wesprzyj wydarzenie:

WYŻSZE METROPOLITALNE SEMINARIUM DUCHOWNE
01-815 Warszawa
ul. Dewajtis 3
PKO SA XVIII O. Warszawa

97124020631111000002023056
z dopiskiem FESTIWAL

 

Pierwsza edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbyła się w maju 2011 roku. Na wydarzenie złożył się: Przegląd Piosenki, DEBIUTY 2011 oraz Koncert Galowy. Festiwal miał miejsce w Dobrym Miejscu przy ulicy Dewajtis 3 na warszawskich Bielanach. Druga edycja trwała od 9 do 25 listopada 2012. W ramach imprezy odbyła się Gala Złote Krążki, koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz Radia Warszawa, Przegląd Piosenki oraz pokaz filmu JA JESTEM. W roku 2013 festiwal zawitał do Amfiteatru w Parku Sowińskiego. Trzecia edycja odbywała się pod hasłem: „największy festiwal młodej muzyki chrześcijańskiej w stolicy”. Na jednej scenie zobaczyliśmy: Twoje Niebo, StronaB, PANdamusic, Hiob, magda.lena Frączek, Porozumienie oraz Kanaan. Czwarta edycja festiwalu ponownie wraca do Dobrego Miejsca. Ponownie zostaną też przyznane Złote Krążki.

 

Zapraszamy też na stronę festiwalową: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl