Nowość: o. Adam Szustak – Noe. Człowiek, który chodził z Bogiem

13 sierpnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Adam_Szustak_OP_-_NoeAudiobook o.Adam Szustak – NOE. Człowiek, który chodził z Bogiem to zapis rekolekcji wygłoszonych przez o. Adama Szustaka w maju 2014 r. w Parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Ich tematem jest historia Noego, która choć rozegrała się kilka tysięcy lat temu, nic nie straciła na swej aktualności. W dziejach Noego znajdziesz więc opowieść o Twoim życiu, o wszystkim, co je niszczy, o konieczności przejścia przez doświadczenie śmierci dotychczasowego sposobu, w jaki to życie wiedziesz, a nade wszystko opowieść o ocaleniu, o arce, która jest naszym ratunkiem, o niesłychanej obietnicy, jaką Bóg sam się związał, chcąc nas doprowadzić do pełni życia. Ta historia jest zaproszeniem do całkowitego zanurzenia w Ojca, Syna i Ducha, zanurzenia, które może odmienić całe Twoje życie.

 

czas nagrania: 3 godz. 22 min. 14 sek.

 

Audiobook o.Adam Szustak – NOE. Człowiek, który chodził z Bogiem można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i promocjami w sklepie Chrześcijańskie Granie.

 

 

Polecamy inne pozycje o. Adama Szustaka. Wśród nich znajdują się: Pachnidła, Pachnidła II, Jonasz, Judyta, Garnek Strachu, Zamknij oczy.