Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie już w piątek!

Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie już w piątek!

12 sierpnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

FESTIWAL GNIEWW najbliższy piątek (15 sierpnia) o 19 godzinie rozpocznie się XVIII Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie. Pierwszego dnia pojawią się dwa zespoły związane z koncertem Debiuty – Kanaan i 33. Podczas drugiego dnia zobaczymy Claret Gospel Choir z Wybrzeże Kości Słoniowej,  Gabriela Gąsior & Holy Noiz oraz T. Love. Ostatniego dnia w niedzielę od 16 zagrają: Budka Suflera oraz  po-warsztatowy koncert chórów. Wydarzenie będzie miało miejsce w Zamku w Gniewie. Wstęp na koncerty jest wolny.

 

Patronat nad wydarzeniem objął sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 JAK DOJECHAĆ NA FESTIWAL?

Gniew położony jest w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim przy drodze krajowej nr 91 łączącej Gdańsk z Toruniem. Jak zawsze najlepiej i najwygodniej wybrać się samochodem. Ci, którzy zdecydują się na taką formę, problemu mieć nie powinni. W nawigację GPS wystarczy wpisać kod pocztowy 83-140 i ruszyć w drogę.

Będą zapewne też tacy, którzy wybiorą inny środek transportu, jak np. autobus. Tu też można sobie świetnie poradzić, bo do Gniewu dojechać można z Tczewa, Kwidzyna, Trójmiasta, Grudziądza, Brodnicy, Jastrzębiej Góry, Władysławowa, Lipna, Torunia czy Włocławka. Najprościej wpisać w internetową wyszukiwarkę rozkładów jazdy PKS miejsce, z którego wyjeżdżamy oraz cel naszej podróży (http://www.e-podroznik.pl). Rozkład jazdy autobusów z Tczewa do i z Gniewu znajdą państwo natomiast tutaj:www.latocha.pl/rozklad.

Organizatorami XVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel, Camp Meeting Gniew są: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel, Urząd Miasta i Gminy Gniew oraz Spółka Zamek Gniew.

Partnerem wydarzenia są: Grupa LOTOS i Totalizator Sportowy Właściciel Marki Lotto

Sponsorzy strategiczni festiwalu: Grupa Energa i PGNiG

Patronat medialny: Gość niedzielny, Radio Gdańsk, Radio Głos, TVP Gdańsk, Chrześcijańskie Granie