Campo Bosco 2014 za nami!

Campo Bosco 2014 za nami!

26 sierpnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

PlakatW niedzielę 24 sierpnia zakończyło się XXI spotkanie młodzieży salezjańskiej CAMPO BOSCO. Do Czerwińska zjechało ponad 500 osób z całej Polski. „E-migranci. Nasza ojczyzna jest w niebie” było Hasłem całego wydarzenia. Na spotkanie złożyły się: konferencje, warsztaty, prelekcje i przede wszystkim koncerty. Chrześcijańskie Granie objęło patronat medialnym nad Campo Bosko 2014.

 

Dniem szczególnym podczas spotkania była sobota m.in. poprzez zainaugurowanie obchodów 200. urodzin św. Jana Bosko. Ekipa Chrześcijańskiego Grania przez cały ten dzień towarzyszyła młodym podczas Eucharystii czy koncertom takich zespołów jak Tabu i New Life M. Niestety nie udało się nam zostać na strefie + 18, która była nowością podczas tegorocznego Campo Bosko.

 

Przesłanie spotkania „E-migranci. Nasza ojczyzna jest w niebie”  wpisało się idealnie w kontekst całego wydarzenia. – Świat nie kończy się w galerii handlowej. Musi być coś więcej – mówił do młodych organizator spotkania ks. Przemysław Kawecki. I rzeczywiście innej rzeczywistości można doświadczyć podczas wydarzenia. Campo Bosko  był czasem dla radości wypływającej z realnych rozmów, zabawy, modlitwy czy po prostu wyjściem do innych ludzi.

 

Na stronie Chrześcijańskiego Grania publikujemy relację z I dnia Campo Bosco:

 

 

Relacje i informacje o tegorocznym  spotkaniu Campo Bosko można znaleźć na stronie: campo.bosko.pl

 

Źródło: bosko.pl/chrzescijanskiegranie.pl