150 notowanie LISTY Z MOCĄ już w czwartek!

150 notowanie LISTY Z MOCĄ już w czwartek!

26 sierpnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

lista z mocą

 

W najbliższy czwartek 28 sierpnia po 20 godzinie odbędzie się 150 notowanie List z Mocą – polskiej listy muzyki chrześcijańskiej skierowanej głównie dla zespołów debiutujących. Twórcą listy jest ks. Piotr Osiński – misjonarz, prowadzący na co dzień audycję i stronę Muzyka dla Ducha. Listę z Mocą od początku współtworzy dyrektor naczelny radia RDN Małopolska – ks. Jacek Miszczak.

 

 
Pierwsze notowanie Listy z Mocą odbyło się 18 września 2011 roku. Program transmitują m.in. Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz retransmitują m.in. Radio Via z Rzeszowa,Radio Nadzieja z Łomży, Radio Fiat z Częstochowy,Radio Podlasie z Siedlec, Radio Warszawa czy Katolickie Radio Londyn.

 
Patronat internetowy nad listą sprawuje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Ks. Jacek Miszczak (dyrektor RDN MAŁOPOLSKA) o liście z Mocą:

Za każdym razem, gdy zasiadam przed mikrofonem by poprowadzić „Listę z Mocą” odczuwam nieskrywaną radość. Podyktowane to jest pełną mocy dobrą muzą oraz piosenką mającą tekst z treścią, a także gronem aktywnych słuchaczy telefonicznie i w sieci (facebook Listy). To prawdziwie wielka przyjemność prowadzić listę, która prezentuje młodych artystów muzyki chrześcijańskiej. Są to debiutanci, ale wielu z nich ( o ile nie wszyscy) reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny. Gdy powstawała Lista (inicjatywa ks.Piotra Osińskiego i Michała Guzka) nie przypuszczałem, że audycja ta będzie emitowana w aż tylu stacjach radiowych (obecnie w 10 stacjach). Lista z Mocą jest wielkim dziełem pozwalającym na chwilę zatrzymać się by lepiej żyć.

 

 

Zapraszamy na stronę listy: www.listazmoca.pl