“By świat usłyszał” w Ostródzie – koncert Gospel Rain (22 czerwca 2014)

“By świat usłyszał” w Ostródzie – koncert Gospel Rain (22 czerwca 2014)

23 maja, 2014 Wyłącz przez mateo

plakat_bsu_warsztatyJuż 22 czerwca 2014 w ostródzkim amfiteatrze kolejna edycja koncertu …by Świat usłyszał. Tym razem na scenie zobaczymy zespół Gospel Rain z Lublina, a na ekranie świadectwa wiary znanych osobistości. Również i w tym roku razem z zespołem wystąpią młodzi ludzie – uczestnicy warsztatów poprzedzających koncert.

 

Warsztaty muzyczne prowadzone przez doświadczonych muzyków zespołu Gospel Rain odbędą się w dniach 20-22 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym – tam będą odbywały się próby, tam będą posiłki oraz noclegi. Eucharystie oraz nabożeństwa będą się odbywały w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie. W tych dniach przewidziane są też osobne próby dla najmłodszych – dzieci do 6 klasy szkoły podstawowej. Koszt warsztatów to 20 zł. Opcjonalnie dochodzi jednak koszt wyżywienia i noclegu (śniadanie, kolacja – 7,5 zł, obiad 10 zł, nocleg 25 zł).

 
W tym roku koncert poprowadzi Jerzy Zelnik – jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, a świadectwo wiary da Radosław Pazura.

 

Więcej informacji na stronie: www.byswiatuslyszal.pl

 

Nasz serwis objął patronatem to wydarzenie – pojawimy się też na pewno 22 czerwca w Ostródzie. Do zobaczenia!

 

Zapraszamy też do kupienia płyt Gospel Rain w naszym sklepie!

 

 

Podczas pierwszego koncertu …by Świat usłyszał w 2013 roku wystąpił zespół Mocni w Wierze. Koncert poprowadził i wygłosił poruszające świadectwo swojej wiary pan Przemysław Babiarz, a uczestnicy mogli obejrzeć nagrane specjalnie na tę okazję świadectwa znanych sportowców. Na scenie oprócz zespołu pojawiły się śpiewające ostródzkie dzieci, młodzież i dorośli, którzy na ten jeden dzień połączyli swoje głosy i siły by wspólnie wyśpiewać ze sceny o tym, że chcemy być mocni w wierze.
 

Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na facebooku – Koncert …by świat usłyszał  2014
 

... by Świat usłyszał

fot: byswiatuslyszal.pl

za: mat.org/byswiatuslyszal.pl