Subiektywne.osobiste TOP1 według Arkadio

2 lutego, 2014 Wyłącz przez mateo

top1_banner_arkadio

Nasze podsumowania trwają. Ponieważ takich dużych jest mnóstwo, chcieliśmy coś małego, bardziej osobistego. Bo chcemy poznać bardziej. Może mniej, ale lepiej. Dlatego poprosiliśmy kilka osób – mniej lub bardziej znanych aby powiedziały nam o piosence roku 2013. Takiej ULUBIONEJ, NAJLEPSZEJ i TKWIĄCEJ najbardziej w głowie i sercu. Jako czwarte, prezentujemy Wam subiektywne, osobiste TOP1 wg. Arkadio.

 

Ciekawe czy zgadniecie o kim mówi Arkadio: “Znakomite połączenie dwóch wokalistów z różnych klimatów, jednak mają oni coś wspólnego. Mówią o tym, żeby iść swoją drogą i nie przejmować się tym co za plecami. Nie przejmować się tym, co dzieję się w okół! Jest tyle dobra na świecie, więc korzystajmy z niego 🙂 To bliskie mojemu sercu.”

 

Wybranym utworem jest:

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fozimrWrKF0[/youtube] Maleo Reggae Rockers feat. Grubson – Słyszę.

 

Arkadio – raper, producent muzyczny. W tym roku wydał swoją czwartą płytę “Rób to co kochasz” w ramach programu pod tą samą nazwą. Dziś Arkadio postawił w 100% na pracę z ludźmi. Za pomocą koncertów, warsztatów, konferencji, rekolekcji i innych wydarzeń ukazuje, że człowiek nie może być szczęśliwy jeśli nie robi w życiu tego co kocha. Więcej poczytacie na www.arkadio.info

 

Już za tydzień kolejne subiektywne.osobiste TOP1. Do usłyszenia!