Debiuty 2014: ALBO I NIE

Debiuty 2014: ALBO I NIE

3 lutego, 2014 Wyłącz przez m.guzek

 

[youtube]http://youtu.be/pE1jdD3F_a4[/youtube]

 

Zespół ALBO I NIE zaprasza na koncert Debiuty 2014, który już za miesiąc (2 marca, g.17.00) odbędzie się w Warszawie w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3.

 

„To nie jest zwykły zespół. Rzadko spóźnia się na próby. Lubi popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modli się przed próbą i wcale nie po to, by się nie pozabijać. Twierdzi, że gra muzykę, ale nie jest w stanie powiedzieć jaką. Na koncertach nie skacze, ale dużo się śmieje.” – tak piszą na swojej stronie.

 

Mają już na swoim koncie kilka nagród m.in. I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. W 2013 roku zespół wydał debiutancką płytę pt. „Tak”.

 

Jeśli chcesz zaproszenie – wejdź na: www.koncertdebiuty.pl.

 

Sponsorzy: Tolle.pl, Biuro Pielgrzymkowe HOLY LAND

Organizatorami koncertu są: Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl), Dobre Miejsce (www.dobremiejsce.org) oraz Fundacja Misyjna Salvatti.pl (www.salvatti.pl).

Patroni medialni: Radio Warszawa, Lista z Mocą, Muzyczne Dary, GospelBox, Bosko.pl, Kdm.pl, Profeto.pl, Gość Niedzielny, Biznes Music, RDN Małopolska, Radio Niepokalanów