11 listopada Radio Warszawa zagra po polsku!

5 listopada, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Radio WarszawaW Święto Niepodległości 11 listopada Radio Warszawa 106,2 będzie grało wyłącznie w języku polskim. Od 6 do 23 na falach rozgłośni usłyszymy m.in. Marka Grechutę, Jana Pietrzaka, Perfekt, Stanisława Soykę, SDM czy Raz Dwa Trzy. Na playliście pojawią się również utwory i audycje o tematyce patriotycznej. Nie zabraknie najlepszej muzyki chrześcijańskiej: Tgd, 2 Tm2,3, Deus Meus czy utwory Magda.leny Frączek.

 

 

Radio Warszawa 106.2 FM – jedna z pierwszych prywatnych rozgłośni w Polsce, a zarazem najstarsza rozgłośnia katolicka w Polsce.Stacja została utworzona w archidiecezji warszawskiej w 1991 roku. Po utworzeniu diecezji warszawsko-praskiej stało się radiem tej diecezji.

 

Radio Warszawa nadaje na częstotliwości 106.2 FM Jest to jedyna rozgłośnia prawobrzeżnej Warszawy. Obszar nadawania obejmuje stolicę i okolice w promieniu 80 km. Prezentuje nie tylko audycje publicystyczne,religijne, kulturalne, muzyczne, informacyjne i edukacyjne, ale podejmuje próbę integracji Warszawy i jej mieszkańców. Rozgłośni można słuchać również poprzez stronę www.radiowarszawa.com.pl

 

Za: wikipedia/mg