Chrześcijańskie Granie – wchodzimy na wyższy poziom.

20 października, 2013 Wyłącz przez mateo

w_gore_kolor_wwwMamy wieści, że weszliśmy na wyższy poziom. Już od wczoraj zapraszamy w to samo Dobre Miejsce, ale poziom wyżej – na pierwsze piętro. Nadal wejście B. Poszukujcie znaków.

 

Nie wspominaliśmy wcześniej, bo sami dokładnie nie wiedzieliśmy kiedy to się stanie. I stało się wczoraj. Już jesteśmy przeprowadzeni. I zapraszamy, żeby nas odwiedzić. Zobaczyć nas i porozmawiać tak twarzą w twarz.

 

Jesteśmy dla Was od wtorku do piątku w godzinach 9 -16, a także na godzinę przed biletowanymi imprezami w Dobrym Miejscu.

 

Dojazd jest prosty – najpierw do Warszawy, potem kierujecie się na Bielany i za chwilę już skręcacie w Las. Nasz las – taki bielański. Po kilkuset metrach docieracie na Dewajtis 3, gdzie jest i Dobre Miejsce, i Kościół Pokamedulski ze słynnymi podziemiami (i równie znanym proboszczem – x. Wojtkiem Drozdowiczem). Obok jest też kampus UKSW. Oczywiście nie możemy też zapomnieć o osiołku Franku, który od lat już rządzi okolicą. Jak już jesteście na Dewajtis 3 to wystarczy wejść przez wejście B i zaraz schodami na górę (można za muzyką podążać). I tam jesteśmy. Z lepszymi widokami, bo wreszcie mamy okno. Na świat, to znaczy na las.

 

 

Zapraszamy Was serdecznie! Do zobaczenia!

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X0LCNbI7PpE[/youtube]