Warszawa: Rodzinny, filmowy weekend w Dobrym Miejscu

18 czerwca, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Z okazji Dnia Ojca zapraszamy na specjalne pokazy pięknych filmów o miłości i budowaniu więzi w rodzinie.

 

22 czerwca w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3, wejście B (Warszawa – Bielany) o godzinie 18.00 emitowany będzie film “Ognioodporny” FIREPROOF.

 

Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by jako ostatnia deska ratunku spróbował podjąć pewne wyzwanie…

 

23 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy z kolei na pokaz filmu “Odważni” COURAGEOUS.

 

Czterech mężczyzn, jedno powołanie: służyć i chronić. Jako oficerowie broniący prawa, stawiają czoła zagrożeniu każdego dnia. Jednakże, kiedy tragedia uderza w ich rodziny, ci ojcowie zmagają się ze swoimi nadziejami, lękami i wiarą. Z tej walki rodzi się decyzja, która całkowicie odmienia ich życie. Film ze zwrotami akcji, trzymający w napięciu, ale też okraszony humorem. Czwarta produkcja Sherwood Pictures ukazuje Bożą obietnicę mówiącą o tym, że “serca ojców zwrócą się ku ich dzieciom, a serca dzieci zwrócą się ku ich ojcom”. Film wstrząśnie emocjami i rzuci wyzwanie każdemu sercu – aby było… bohaterem!

 

Bilety w cenie 10 zł  już są do nabycia w sklepie Chrześcijańskie Granie. Oczywiście będzie można je nabyć  tuż przed projekcją.