Walentynki 2013 – dobre kino na Bielanach (Warszawa)!

8 lutego, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Serdecznie zapraszamy na wieczór walentynkowy pod hasłem “Zakochaj się na nowo! czyli jak twórczo dbać o Miłość (od święta i nie tylko)”,który odbędzie się 14.02 w czwartek o 18:30 Dobre Miejsce wej.B, bilety 20zł od osoby. Spotkanie rozpocznie projekcja filmu “Fireproof”. Spotkanie i film odbędzie się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania! ZAPISZ SIĘ już dziś!!!


Po filmie w romantycznej atmosferze, przy blasku świec i zapachu kawy, herbaty każda para będzie miała okazję porozmawiać i zastanowić się nad tym, jak twórczo dbać o swoją miłość. Pomocą będzie krótka konferencja i zestaw specjalnych zadań dla dwojga. Spotkanie poprowadzą Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy (Fundacja Rodzin Pełna Chata, portal www.za-kochanie.pl).

 

Informacje i zapisy: www.walentynki.za-kochanie.pl Bilety dostępne również w Dobrym Miejscu wej. A 8-20, 7 dni w tygodniu.

 

[youtube]http://youtu.be/M5lSu6GkC2k[/youtube]

 

o filmie: Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne. Caleb ufający, że “Wyzwanie miłosne” nie ma nic wspólnego z jego “odrodzonymi w wierze” rodzicami, podejmuje próbę. Ale czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga? Czy będzie zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia? Czy też jest to kolejne małżeństwo, które musi “pójść z dymem”?