Wniebowianki – relacja z koncertu Deus Meus w Warszawie

24 kwietnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Pozytywna energia płynąca ze sceny. Widownia wypełniona osobami zaangażowanymi we wspólny śpiew z Deus Meus. Nowy krążek “Wniebowianki” już w sprzedaży.Płytę “Wniebowianki” kupić można w sklepie Chrześcijańskie Granie na Dewajtis 3 w Lasku Bielańskim.

 
20 kwietnia odbyła się oficjalna premiera płyty Deus Meus „Wniebowianki”. Publiczność nie zawiodła i wypełniła szczelnie Dobre Miejsce. Koncert rozpoczął się od … ostatniego utworu z płyty „Taka cisza w nas”. Następnie na scenie pojawił się Tomasz Zubilewicz wraz z o. Andrzejem Bujnowskim OP, którzy przybliżyli historię zespołu i jak powstawały piosenki z krążka „Wniebowianki”.

 

 

Koncert trwał ponad dwie godziny. Na nowej płycie Deus Meussą piosenki, których melodia aż porywa nas do tańca, ale i są chwile muzycznego ukojenia i skupienia. Tak też wyglądał piątkowy występ Deus Meus w Warszawie. Publiczność śpiewała, tańczyła, modliła się.Najpierw wybrzmiały utwory z nowej płyty, były bisy, a następnie Deus Meus zagrał jeszcze kilka swoich przebojów z poprzednich krążków.
Po zakończeniu koncertu Deus Meus spotkał się z publicznością, było podpisywanie płyt, plakatów, były rozmowy, długie rozmowy i wiele radości z wspólnego przebywania.

 

 

 

 

 

 

 

[youtube]N7ElgggkY4A[/youtube]

 

[youtube]Nd_q41hQekw[/youtube]

 

Patronem płyty i koncertu Wniebowianki jest sklep Chrześcijańskie Granie.
Zapraszamy na stronę www.deusmeus.pl