Dobre Miejsce zaprasza: “KRET” (9 października, godz. 18.00)

1 października, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Najbliższą propozycją filmową w ramach Klubu Filmowego ,,Dobre Kino” będzie film Rafaela Lewandowskiego pt. Kret.Film będziemy mogli obejrzeć w najbliższą niedzielę o 18.00 (Dewajtis 3) na warszawskich Bielanach.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia godzinę przed seansem w sklepie Chrześcijańskie Granie (Dewajtis 3, wejście B). Po filmie planowana jest dyskusja, którą poprowadzi Dorota Kołodziejczyk.

Odkąd Paweł (Szyc) rozkręcił wraz z ojcem Zygmuntem (Dziędziel) wspólny interes,  jego rodzina zaczyna coraz optymistyczniej patrzeć w przyszłość. Ich marzenia o dostatnim życiu przekreśla pewnego dnia artykuł, który godzi w dobre imię Zygmunta. Z dnia na dzień współpracownicy Pawła odwracają się od niego, a małżeństwo z Ewą (Czerwińska) przeżywa poważny kryzys. Paweł zrobi wszystko, żeby odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzutów. Tropy z przeszłości prowadzą do zagadkowego człowieka (Pszoniak), który od pewnego czasu zdaje się potajemnie kierować losami Pawła i Zygmunta. W zamian za odpowiedzi na pytania spędzające Pawłowi sen z powiek, złoży on zdesperowanemu mężczyźnie zaskakującą propozycję… (opis za: filmweb.pl)

[youtube]Jh_F3OfXAzI[/youtube]