Wygraj film! Przyjdź do Chrześcijańskiego Grania!

5 września, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Zaczął się nowy sezon, a my przygotowaliśmy dla Was niespodziankę: ) Rozdajemy filmy! Co należy zrobić aby je otrzymać? Wystarczy dokonać dowolnego zakupu w sklepie Chrześcijańskie Granie w dniach 6 – 15.09. 2011 r. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku na ul. Dewajtis 3 w godzinach 11 – 17:00. Każdy kto zostawi u nas swojego maila ma szansę na wygranie jednego z dwóch zestawów filmowych: „ Pius XII pod rzymskim niebem” oraz „Paweł VI papież burzliwych czasów”. Sponsor tej filmowej niespodzianki to STRATOSMEDIA. Zapraszamy na www.stratosmedia.pl oraz czekamy na Was w Lasku Bielańskim w naszym sklepie!

Film Pius XII pod rzymskim niebem przenosi nas w czasy II Wojny Światowej. Trwają prześladowania ludności żydowskiej, liczne deportacje i aresztowania. Papież Pius XII usiłuje ratować społeczność żydowską przed represjami. Jego decyzje rodzą jednak wiele sporów i kontrowersji. Film ten pomoże zagłębić się w te ważne dla świata wydarzenia.
Akcja filmu Paweł VI papież burzliwych czasów również toczy się we Włoszech. Ks. Battista Montini – bliski współpracownik Piusa XII, już jako Paweł VI zaczął prawdziwą „rewolucję” w Kościele. Papież ten zapisał się w historii jako człowiek dialogu i pielgrzym.

Filmy „ Pius XII pod rzymskim niebem” i „Paweł VI papież burzliwych czasów” kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl