BeU gwiazdą Chrześcijańskiego Grania! Festiwal muzyczny już 23 IV 2023

BeU gwiazdą Chrześcijańskiego Grania! Festiwal muzyczny już 23 IV 2023

18 kwietnia, 2023 0 przez m.guzek

 

 

BeU grało już na najważniejszych polskich festiwalach: Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie, Hosanna Festival w Siedlcach, Festiwalu Muzyki Pozytywnej T3 w Jarocinie i na „Bądź jak Jezus – Non Stop CCM”, gdzie zespół otrzymał tytuł Muzycznego Odkrycia Roku 2021. Bez względu na to, czy nazwę zespołu czytamy po polsku (a właśnie tak czytamy), czy angielsku, BeU to poszukiwanie siebie. Poszukiwanie artystyczne, ale i osobiste. To przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu – inny kierunek to droga na manowce.

 

Zespół Beu już 23 kwietnia o 16.00 wystąpi w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach z czołówką młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce! Nie może Ciebie zabraknąć.

 

Kup bilet: biletyna.pl/

Dołącz do wydarzenia: fb

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ: fabrykakoncertow.com.pl

 

BEU – „WYBACZ MI” – UTWÓR Z PŁYTY JEZU, JA:

 

KONCERT PREMIERY 2017:

 

KONCERT DEBIUTY 2015:

 

Więcej o twórczości zespołu: „Jezu, ja… chcę Ci tyle powiedzieć, ale jak przychodzi mówić, to brakuje mi słów”. Nowa płyta BeU (aleteia.o

 

23 kwietnia r. o godzinie 16:00 ruszy XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Sezon na Czereśnie (Debiut 2022) oraz BeU (Non Stop CCM). W tym roku transmisja wydarzenia odbędzie się przez: https://fabrykakoncertow.com.pl/.

 

Na scenie Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach zobaczymy również 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano Debiutu 2023. Na scenie zobaczymy: White Der, Sylwia Piotrowska, TELEO, NSA, Redhead Hero.Festiwal w tym roku odbędzie się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich.