Wybierz finalistę konkursu DEBIUTY 2023!

Wybierz finalistę konkursu DEBIUTY 2023!

2 marca, 2023 0 przez m.guzek

Festiwal Chrześcijańskie Granie już 23 kwietnia 2023! W konkursie DEBIUTY w tym roku wystąpi 5 zespołów. Jeden z nich zostanie wybrany poprzez głosowanie na facebooku. Swój głos można oddać poprzez specjalną ankietę do 12 marca do 23:59.

 

Głosuj na ulubionego wykonawcę na www.facebook.com

 

W tym roku 5 wykonawców, którzy wystąpią w Dobrym Miejscu wybiorą fani (1 zespół), dziennikarze (2 zespoły) oraz ekipa Chrześcijańskiego Grania (2 zespoły). Najciekawszy artysta zyska miano DEBIUTY ROKU 2023. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się w ramach Targów Wydawców Katolickich.

 

Poza debiutantami w ramach festiwalu wystąpi Debiut 2022 – zespół Sezon na czereśnie. Podczas finału festiwalu zobaczymy zespół Beu – zwycięzcę konkursu Non Stop CCM.

 

Chrześcijańskie Granie to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal promujący młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Niezwykle rodzinna atmosfera, zaangażowanie i wysoki poziom sprawiają, że z roku na rok poszerza się grupa odbiorców wydarzenia.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany przez: “Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROCULTURE”.