“Czy to ja” Adama Bubika może zaciekawić… Krótka recenzja płyty.

“Czy to ja” Adama Bubika może zaciekawić… Krótka recenzja płyty.

5 października, 2021 0 przez m.guzek

Adam Bubik na swojej płycie pod tytułem ,,Czy to ja” prezentuje dziesięć ciekawych piosenek. Niebanalne teksty w refleksyjny sposób przeniosą nas w miejsce, w którym zadamy sobie pytanie, czy warto coś zmienić ?

 

W numerze otwierającym płytę ,,mogę żyć’’ – zawalczymy razem z naszym śpiewającym bohaterem Adamem o każdą chwilę w tej piosence. Kawałek sprawi, że poranna kawa będzie smakowała jeszcze lepiej. W kolejnym utworze w nieco zawoalowany sposób zmierzymy się nie tylko z problemem snu, po prostu posłuchajmy! Bezsenność jest być może tylko tytułem, a piosenka, być może skłoni do spojrzenia w górę w niebo!

 

Płyta w sferze muzycznej jest zagrana w pop rockowym stylu i ma interesujące subtelne brzmienie.

 

Świetnie teksty niosą za sobą dobre wartości, które nie są podane wprost. Można śmiało powiedzieć, że jest to płyta z dobrym przesłaniem. Wszystkie te elementy mocno pokrzepią strapionych…

 

Album CZY TO JA można już dzisiaj kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

NOWOŚCI: Betlejem w Polsce – “Pokój Wam”, Adam Bubik – “Czy to ja” oraz iGRAMY Z POKUSĄ – “Nowonarodzony” | Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)

 

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info