“uRodziny Boga” – nowość od Bożego Grania na CD i w aplikacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

“uRodziny Boga” – nowość od Bożego Grania na CD i w aplikacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

16 grudnia, 2020 0 przez m.guzek

Nowa, świąteczna płyta Bożego Grania jest już dostępna w sklepie Chrześcijańskie Granie. Posłuchać jej można również we fragmentach w aplikacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. Aplikacja bezpłatnie jest do ściągnięcia w GOOGLE PLAY.

 

Płyta z pastorałkami “uRodziny Boga” na Święta Bożego Narodzenia to wspaniały prezent w tym czasie!

 

Tytuł albumu “uRodziny Boga” mówi nie tylko o tym, że każdego roku czcimy kolejne urodziny Jezusa, ale wskazuje również, że mamy czynić usilne starania, aby przeżywać je przede wszystkim duchowo, naprawdę towarzysząc w tych dniach Świętej Rodzinie. Mamy pamiętać, że będąc dziećmi Bożymi i Kościołem Chrystusa już jesteśmy rodziną Boga. Jednocześnie potrzebujemy nieustannie wzrastać, aby się nią stawać coraz bardziej i coraz pełniej. Wszyscy jesteśmy wezwani, aby budować rodziny święte, które zawsze przyjmują i Boga, i drugiego człowieka z miłością, jak Maryja i Józef, aby każdy przebywając z nami czuł, że gości u rodziny Boga.

Opakowanie zawiera śpiewnik.

wykonawcy: Abba Pater Music, Agnieszka Cudzich, Gabi Gąsior, Ewelina Klimek, Melania i Michał Król, Michał Gasz, Jakub Tomalak oraz Ania, Marcin, Wiktoria i Zuzia Jajkiewicz

 

słowa i muzyka: Aleksandra LucińskaLilianna Mordzak

 

aranżacja: Jakub Tomalak

 

ALBUM “uRodziny Boga” KUPISZ NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

DOBRĄ MUZYKĘ POLECA: WWW.FOTELIK.INFO