Czyściec – nowy film Michała Kondrata w kinach od 23 października 2020!

Czyściec – nowy film Michała Kondrata w kinach od 23 października 2020!

21 października, 2020 0 przez m.guzek

Co czeka nas po śmierci? CZYŚCIEC – idealna propozycja na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny – W KINACH OD 23 PAŹDZIERNIKA 2020. Nowy film Michała Kondrata do obejrzenia w dobrych kinach w całej Polsce.

Szukaj dobrej muzyki na www.chrzescijanskiegranie.pl

Tajemnice śmierci, świadectwa mistyków i sekrety zaświatów. Poruszająca opowieść o duszach żyjących w ciałach oraz tych, które opuściły już ziemski świat – to „Czyściec”, idealna propozycja na Wszystkich Zmarłych, która skłoni nas do zadumy i zastanowienia, co jest po śmierci, a także pomoże namyślić się, jaki sami mamy na to wpływ.

OFICJALNY ZWIASTUN FILMU “CZYŚCIEC”

Najnowszy film Michała Kondrata, twórcy docenionych w Polsce i za granicą obrazów „Miłość i Miłosierdzie” i „Dwie Korony”, to próba znalezienia odpowiedzi na to, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji. To także przypomnienie postaci najbardziej znanych mistyków – w tym Fulli Horak (w roli Małgorzata Kożuchowska) oraz m.in. św. Faustyny Kowalskiej, św. Stanisława Papczyńskiego czy wreszcie św. Ojca Pio.
W produkcji usłyszymy również grono ekspertów zajmujących się tematyką czyśćcową – wybitnych międzynarodowych teologów oraz naukowców, od lat badających stan świadomości człowieka w momencie śmierci ciała.
Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) – wejdź i zobacz: www.chrzescijanskiegranie.pl

Szukasz dobrego fotelika samochodowego – wejdź na www.fotelik.info