Idea dobra 2020 – jedyny taki festiwal w sieci!

Idea dobra 2020 – jedyny taki festiwal w sieci!

20 lipca, 2020 0 przez m.guzek

W dobie znaczących zmian wynikających z pandemii, Media Visage zaprasza do swojego MVSTUDIO na przeżycie prawdziwego, barwnego i różnorodnego festiwalu bez wychodzenia z domu. Wystarczy usiąść przed ekranami swoich komputerów czy smartfonów i uczestniczyć w koncertach swoich ulubionych wykonawców. Jak sama nazwa wskazuje – to bardzo dobra idea!

 

Szukaj muzyki wykonawców festiwalu IDEA DOBRA na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Idea Dobra to festiwal muzyczny w sieci, polegający na organizacji 10 koncertów oraz 6 odcinków recytowania polskiej poezji. Projekt ten jest idealną formą połączenia artystów o różnej wrażliwości muzycznej i artystycznej. To doskonałe połączenie doświadczenia z młodością. Wszystkie koncerty są realizowane w studio telewizyjnym, z nowoczesną scenografią multimedialną w formie ekranów ledowych. Media serwery, profesjonalny dźwięk, światło i przede wszystkim realizacja kamerowa na kilka kamer – to coś, co cechuje realizacje firmy Media Visage. Wszystkie koncerty jak i czytanie poezji będą emitowane bezpłatnie na kanałach firmy w mediach społecznościowych. Informacje o festiwalu znajdują się na dedykowanej stronie – www.ideadobra.com

 

Ten wyjątkowy fes-wal muzyczny w sieci jest połączeniem różnorakich wrażliwości muzycznych i artystycznych. Różne gatunki muzyczne i formy wyrazu połączone w jedno – pasję i nowoczesność. Poprzez realizację na najwyższym poziomie, pragniemy, by nasza internetowa publika przeżyła podobne doświadczenia jak na tradycyjnym koncercie czy innym widowisku artystycznym przeżywanym na żywo. W fes-walu biorą udział mi.n. Joachim Mencel i Dariusz Malejonek, Magda Anioł i Adam Szewczyk, Arkadio, Agnieszka Musiał, Albo i Nie, Franek Pospieszalski Trio, La Pallo-na, Agnieszka Cudzich, a także aktor Michał Chorosiński.

 

Organizatorem fes-walu jest firma Media Visage – grupa profesjonalistów zapewniająca nowoczesny i najlepszy sprzęt dla najbardziej wymagających. Ich specjalizacją jest organizacja, produkcja i obsługa techniczna koncertów, fes-wali, targów, konferencji, kongresów oraz imprez firmowych. W swojej pracy kierują się zasadą „od kreacji do sukcesu”. Łączy ich wieloletnie doświadczenie oraz młodość, a cechuje kreacja, pokora, sukces. Taki też jest fes-wal „Idea dobra” – z pokorą wobec wyzwania czasu, organizatorzy proponują nową ideę. Dobrą ideę.

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci”.

Szukaj muzyki wykonawców festiwalu IDEA DOBRA na www.chrzescijanskiegranie.pl