Prapremiera płyty Chrześcijańskie Granie 2019 już 3 listopada!

Prapremiera płyty Chrześcijańskie Granie 2019 już 3 listopada!

30 października, 2019 0 przez m.guzek

W niedzielę 3 listopada po 19 na stronie Chrześcijańskiego Grania będzie można kupić w pre-orderze nową składankę “Chrześcijańskie Granie 2019”. Dokładnie w tym czasie w Agere Contra w Warszawie rozpocznie się koncert Iwony Janickiej i zespołu Tato. Są to nowe zespoły na scenie muzyki chrześcijańskiej. Zobaczymy je podczas  9. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie już 24 listopada w Dobrym Miejscu. Piosenki Tato i Iwony Janickiej usłyszymy również na płycie.

 

 

Oficjalna premiera płyty “Chrześcijańskie Granie 2019” będzie miała miejsce 24 listopada  podczas 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. “Takiej płyty dawno nie widzieliśmy na rynku muzyki chrześcijańskiej. 11 wykonawców na jednym krążku, to nie tylko gratka dla fanów muzyki chrześcijańskiej, ale także dla osób chcących ją bliżej poznać. ” – zapowiada nowe wydawnictwo Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania.

 

Na płycie “Chrześcijańskie Granie 2019” nie tylko znajdą się wykonawcy tegorocznego festiwalu. Wśród utworów pojawią się piosenki znanych wykonawców sceny muzyki chrześcijańskiej: zespołu SoudarionMagdy Anioł oraz muzyków związanych z uwielbieniem na Skaryszewskiej. Większość z utworów na płycie po raz pierwszy ukaże się na krążku.

 

“Mamy nadzieję, że wraz z pojawieniem się płyty wzrośnie zainteresowanie sceną muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Poprzez “Chrześcijańskie Granie 2019″ pokazujemy ogromny potencjał, tego co dzieje się w kraju nad Wisłą. Poza tymi, którzy są na rynku muzycznym, od lat pojawiają się nowi i młodzi wykonawcy. Warto ich wspierać. Wierzę, że przez płyty wydawane nakładem Chrześcijańskiego Grania pozna ich tysiące Polaków w kraju i zagranicą. ” – zaznacza Michał Guzek.

 

Płyta otwiera nowy rozdział w działaniach Chrześcijańskiego Grania. Jest to już druga po “Debiuty vol.1” wydana składanka. W planach są kolejne wydawnictwa z nowościami.

 

Płyta “Chrześcijańskie Granie 2019” do kupienia już 24 listopada 2019 na www.chrzescijanskiegranie.pl

projekt okładki płyty: Prophet Media
Mastering: LIFEprodukcja

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 jak i premierę płyty będzie można śledzić podczas transmisji na Youtube. Przeprowadzi ją Telewizja Dobre Media.

 

 

Tegoroczny festiwal wspiera zbiórka na KATOLIKWSPIERA.PL:

 

Jedna z 175 młodych, potrzebujących osób może otrzymać darmowe zaproszenie na Festiwal! Możesz mieć w tym udział, podaruj bilet dla młodych. Wesprzyj ten projekt dowolną kwotą, a my dzięki Tobie przekażemy bilet w dobre ręce!

Prosimy o wsparcie poprzez stronę: www.katolikwspiera.pl