Magda Frączek nagrywa nową płytę – ruszyła zbiórka na odpalprojekt.pl

Magda Frączek nagrywa nową płytę – ruszyła zbiórka na odpalprojekt.pl

22 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Magda Frączek - Wola życia

Magda Frączek ogłasza pospolite ruszenie! Po 4 latach przerwy wydaje nową płytę – “Wola Życia”. Właśnie ruszyła kampania crowdfundingowa w serwisie odpalprojekt.pl. Czekamy z niecierpliwością!

 

“Napisałam płytę. Wybrałam ze wszystkich piosenek, które powstały 12. Jakbym miała odpowiedzieć na pytanie “O czym jest ta płyta?”, to chyba bardziej znaczące jest to jaka jest. Bo jest szczerym wyznaniem.” – pisze Magda na stronie projektu.

 

Magda Frączek znana jest z zespołu Love Story z którym została wybrana Debiutem 2011 roku, następnie wydaje solowy album “Effatha”, który szybko stał się bestsellerem. Potem gościnnie pojawia się w nagraniach: “Przebudzenie Emmanuela” czy też w wydanej niedawno płycie “Golgota Młodych”.  Ostatnio koncertowała solowo lub z mężem – Albertem w projekcie “PELIKAN” (zobacz: Pelikan – koncert w GrajCafe [LIVE video])

 

W nowym albumie znajdziemy 12 piosenek o życiu. Jest to wynik pracy Magdy Frączek (piosenki, śpiew, pianino) i Krzyśka Łochowicza (gitara, produkcja, aranżacje). Oprócz nich na płycie zagra Maciek Gołyźniak (perkusja, współpracował z Moniką Brodką, obecnie Sorry Boys), a całość zmiksuje Marcin Gajko (autor miksów m.in na płytach Moniki Brodki, Artura Rojka, Meli Koteluk, Pustek, Leskiego i wielu innych ). Dodatkowo, na “Woli życia” usłyszymy strażacką orkiestrę dętą, instrumenty smyczkowe i chór. W odsłonie koncertowej do zespołu dołączy Albert Klejc (gitara basowa).

 

“Jakoś tak się złożyło, że myślą przewodnią jest wola życia. I to, że z mniej lub bardziej trudnych sytuacji, chcemy, chcę wychodzić i zaczynać od nowa. Chciałabym aby ta płyta po prostu się przydała. Abyś po wysłuchaniu tych piosenek poczuł się pokrzepiony, poczuła się pokrzepiona.” – pisza artystka.

 

Amabasadorami projektu są między innymi Bovska oraz Mate.O. Posłuchaj utworu “Za siódmą rzeką”:

 

 

Wejdź i wspomóż powstanie albumu “Wola życia” na www.odpalprojekt.pl. Płyty Magdy znajdziecie na www.chrzescijanskiegranie.pl

Za: odpalprojekt.pl

Magda Frączek - Wola życia

za: youtube.pl