Love Story kończy działalność

2 września, 2013 Wyłącz przez mateo

LOVE STORY TALITHA KUM ALBUM“Pewnie dla wielu z Was zabrzmi to smutno, ale wraz z ostatnim dniem sierpnia zespół Love Story kończy swoją działalność muzyczną.” – czytamy na facebooku zespołu.  Po 7 latach działalności, Debiucie roku 2011 i wspaniale przyjętej płycie “Talitha Kum“. Historia tej miłości jednak się nie kończy…

 

Coś się kończy – coś zaczyna. Nie ukrywamy, że i dla nas coś się zmienia. I ma znaczenie. Nie kończy, bo z Love Story wyrosło coś nowego. I nieprzeciętnego. A nawet wyjątkowego. Magda Frączek – liderka zespołu kontynuuje działalność artystyczną. W czerwcu wydała solową płytę – “Effatha”, która kontynuuje w pewnym zakresie historię rozpoczętą w Love Story. Tym bardziej, że od początku była to w dużej mierze opowieść Magdy.

 

“Oczywiście, nic już nie będzie takie samo. I to rzeczywiście zawsze wzbudza niewymuszoną nostalgię. Trudno, żeby było. Dojrzewamy tak samo jak i Wy. Muzyka i teksty dorastają wraz ze mną. Zwykle jednak okazuje się, że to co za zakrętem przyćmiewa nasze oczekiwania.” – pisze Magda.

 

Tak zapewne będzie, a całość listu przeczytacie tutaj: https://www.facebook.com/lovestorypl?hc_location=timeline

 

 

Do posłuchania na teraz – choć jeszcze będzie okazja posłuchać utworów Love Story podczas Festivalu Chrześcijańskie Granie. Tak więc do zobaczenia!

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TgJ18qXnLYQ[/youtube]