Kolędy na 2016 rok!

Kolędy na 2016 rok!

28 listopada, 2016 Wyłącz przez m.guzek

holy-noiz

“Narodził się Jedyny Król”  to popularne, polskie kolędy i pastorałki w oryginalnych, niecodziennych aranżacjach w stylu gospel, muzyki świata, soul, jazz-rock czy rock. Płyta zawierać będzie również  kompozycje własne artystki o tematyce świątecznej. Oprócz Gabrieli Gąsior i członków zespołu Holy Noiz gościnny udział na płycie wzięło wielu artystów, m. in. Kuba Badach, Łukasz i Edyta Golec, Piotr Baron czy Grzegorz Lulek. Album już dzisiaj do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Album “Narodził się Jedyny Król” można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Gabriela Gąsior – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec.
Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz mini-album świąteczny “Dzisiaj niebo jest tu”. Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu Superdebiuty 2014 r. poświęconego twórczości Czesława Niemena wykonując utwór „Obok nas”.

 

Polecamy również:

 

Arka Noego – Kolędy

Julia i Grzegorz Kopala – Światełko z Betlejem (KOLĘDY)

TGD – KOLĘDY ŚWIATA

New Day – A Anieli Grają! (kolędy)

Pospieszalscy – Kolędy Pospieszalskich

 

HolyNoiz – grupa muzyków współpracujących ze sobą od kilkunastu lat. Wspólnie występowali na wielu międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, akompaniując takim artystom jak m.in.; Mieczysław Szcześniak, Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Kuba Badach, Anna Szarmach, Ewa Uryga, Andrzej Lampert, David Daniel, Peter Francis, Solomon Facey, Jnr. Robinson, Karen Gibson, Ruth Waldron, Brian Fentress, chór Gospel Joy, Konin Gospel Choir. Chociaż wywodzą się z różnorodnych środowisk muzycznych (jazz, soul, rock, reggae, pop) to właśnie w gospel następuje fuzja tych fascynacji i radość ze wspólnego muzykowania.