Betlejem w Spodku już dzisiaj w Katowicach!!!

Betlejem w Spodku już dzisiaj w Katowicach!!!

29 grudnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

BwS_plakat

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Betlejem powraca do katowickiego Spodka.Na jednej scenie wystąpią: Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Kuba Badach, Mietek Szcześniak i Piotr Cugowski wraz z chórem TGD i dzieciakami. Koncert poprowadzi dziennikarz Marek Zając. Wydarzenie rozpocznie się już dzisiaj o 19 w “stolicy polskiej kolędy”.

 

“Po raz drugi spotkamy się aby wspólnie kolędować, podzielić się opłatkiem oraz przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym, pełnym świątecznego ciepła i wzruszeń wydarzeniu muzycznym. Całkowity dochód z tegorocznego koncertu dofinansuje Światowe Dni Młodzieży 2016.” – o wydarzeniu mówią organizatorzy.

 

Na umiejscowionej w samym sercu Spodka scenie 360° wykonają zachwycający różnorodnością repertuar, złożony z tradycyjnych kolęd polskich oraz tych mniej znanych, pochodzących z dalekich stron świata. Podobnie jak rok temu, oprawa wizualna wydarzenia zachwyci spektakularnością i rozmachem. Świąteczne utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze kolędy polskie zostaną wykonane w specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach. Zgromadzona wokół sceny publiczność odbędzie wraz z artystami emocjonującą podróż poprzez różne tradycje świętowania Bożego Narodzenia.

 

Wśród zespołów grających na scenie pojawi się chór Trzecia Godzina Dnia. Ich płyty kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Zobacz informacje o BETLEJEM W SPODKU na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl
Bilety w cenach: 45, 55, 65 i 85 zł będą do nabycia w parafiach oraz w sieciach Ticketpro i
Ticketportal.