KONCERT: “Dziękuję za miłość” – Antonina Krzysztoń zagra znów! 14 lutego 2016 w Warszawie! Bilety już w sprzedaży.

KONCERT: “Dziękuję za miłość” – Antonina Krzysztoń zagra znów! 14 lutego 2016 w Warszawie! Bilety już w sprzedaży.

18 stycznia, 2016 Wyłącz przez mateo

 

ANTONINA_KRZYSZTON_MILOSC_DOBRE_MIEJSCE_BEZLOGDobre Miejsce i sklep Chrześcijańskie Granie zapraszają na koncert Antoniny Krzysztoń “Dziękuje za miłość”. 14 lutego 2016 warto spędzić walentynkowym wieczorze w Katolickim Centrum Kultury “Dobre Miejsce” na warszawskich Bielanach. Bilety w cenie 45 zł do kupienia ON-LINE lub osobiście w naszym sklepie.

 

Antonina Krzysztoń to postać wyjątkowa na polskiej scenie muzycznej. Obdarzona niepowtarzalną barwą głosu. Mistyczna pieśniarka wystąpi wraz z zespołem prezentując zarówno nowy jak i przekrojowy repertuar. Nie słucha Madonny i nie pochwala Nergala. Bo Antoninę Krzysztoń interesuje wypełnianie dźwiękami leju po popkulturowej bombie. Niedawno wydała (listopad 2015) świetną płytę z autorskimi kolędami.

 

KUP PŁYTY ANTONINY KRZYSZTOŃ  >>>

 

Miejsce: Dobre Miejsce, Warszawa, Dewajtis 3, wejście B Czas: 18.00 – niedziela 14.02.2016r.

 

 

Zadebiutowała wraz z Andrzejem Wyrzykowskim w 1980 r. na Festiwalu Piosenki Zakazanej w Hali Oliwii w Gdańsku. Ten debiut zaowocował współpracą z kabaretem „Pod Egidą”. Po ogłoszeniu stanu wojennego zaczęła występować nieoficjalnie w mieszkaniach prywatnych, kościołach i wybranych klubach studenckich. W drugim obiegu ukazały się jej trzy pierwsze wydawnictwa (na kasetach magnetofonowych). W 1983 r. otrzymała nagrodę główną na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz główną nagrodę FAMA. W latach 1984 – 92 współpracowała z gitarzystą Markiem Wallawenderem, będącym także aranżerem jej utworów.

 

Antonina występowała i występuje na wszystkich najważniejszych imprezach związanych z poezją śpiewaną (min. FAMA, Zamkowe Spotkania „Śpiewajmy Poezję”).
W ciągu 30 lat wydała kilkanaście płyt studyjnych, koncertowych. W 1993 roku otrzymała Złotą płytę za album „Takie moje wędrowanie”. Popularność artystce przyniosło pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki za piosenkę Perłowa Łódź (listopad 1993). Antonina Krzysztoń współpracowała też przy projektach innych artystów, m.in. z Michałem Lorencem, Leszkiem Możdżerem, Marcinem Pośpieszalskim, Joszko Brodą.

 

Bilety można kupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3 oraz przez internet już dzisiaj!  Bilet/y zakupione on line należy odebrać minimum 15 minut przed koncertem w sklepie Chrześcijańskie Granie,Dewajtis 3 – wejście B, Warszawa.