“Ta, która żyła bardziej.Karolina” – audioobok o błogosławionej!

“Ta, która żyła bardziej.Karolina” – audioobok o błogosławionej!

15 lipca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

ta-ktora-zyla-bardziej-karolinaOna żyła bardziej. Bardziej pracowicie, bardziej otwarcie, bardziej świadomie, bardziej z miłością. We wszystkim – bardziej. Żyła tak, że dziś dorośli patrząc na jej 16-letni pobyt na ziemi mogą czuć zakłopotanie, które przeradza się w podziw, lub inspirację. – tak o bł. Karolinie pisze wydawca najnowszego audiobooka. “Ta, która żyła bardziej.Karolina” już dzisiaj można kupić www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Nagranie zaczyna się sensacyjnie. Śledzimy z dreszczem emocji uprowadzenie Karoliny Kózki przez carskiego żołnierza i wszystkie trudne szczegóły ostatnich godzin jej życia. Potem poznajemy kulisy jej codzienności, zadziwiające reakcje w kontaktach z innymi ludźmi, szokującą wręcz odwagę i dojrzałość. To mocna lekcja tego, co to znaczy żyć na 100%. To świadectwo, jak wspaniale smakuje życie, w którym realizuje się siebie zgodnie z Bożą wolą.

 

W świadomości masowej Karolina istnieje głównie jako osoba, która zginęła w obronie czystości, natomiast bardzo niewiele osób zna jej pełny, fascynujący życiorys. Tym nagraniem chcemy to zmienić. Autor konferencji, ks. Zbigniew Kucharski przez ponad 7 lat zajmował się historią Błogosławionej. Na jaw wyszły nieznane wcześniej fakty. Do współpracy zaproszono kryminologów, historyków i psychologów. Sporządzono portret psychologiczny mordercy Karoliny. Analizowane zachowanie błogosławionej pod kątem jej wieku i podejmowanych decyzji. Wyłania się z tego zaskakujący obraz osoby, która przewyższała mądrością, zapałem i wrażliwością wszystkich swoich rówieśników i także wielu dorosłych. Ta postać, szczególnie podczas słuchania tego nagrania autentycznie zachwyca!

 

 

Ks. Zbigniew Kucharski – asystent generalny KSM (Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży), znany rekolekcjonista, autor wielu artykułów oraz programów telewizyjnych i radiowych, pomysłodawca i współorganizator licznych inicjatyw związanych z kultem bł. Karoliny.

 

 

Audiobook o bł.Karolinie Kózkówce “Ta, która żyła bardziej.Karolina” już dzisiaj można zakupić www.chrzescijanskiegranie.pl