Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 47

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 47

30 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernova

 

W 47  notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór Arete – Wiosną żyj. Na Podium również pojawiły się:Magda.lena Frączek – Triangulacja oraz Olga Boczar – Belief.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów (3 utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

1.Arete – Wiosną żyj
2.Olga Boczar – Belief
3.Magda.lena Frączek – Triangulacja
4.Tgd – Nadzieja
5.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
6.o.Łukasz Buksa – Radość
7. Luxtorpeda – 44 dni N
8.Piotr Pawlicki – Bo kocham
9.Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj
10.Zakopower – Tak ma być N

P1.William Mcdowell – I Won’t Go Back
p2. Viola Brzezińska – Róża

 

 

POLECAMY

Konkurs Grajmy Chrześcijańskie Granie!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Grajmy Chrześcijańskie Granie! Wyłonimy najciekawsze zdjęcie pokazujące działalność grup muzycznych w ramach salek muzycznych.Czekamy na zdjęcia z prób, koncertów, spotkań ukazujące działalność chórów, scholi, a przede wszystkim zespołów grających muzykę chrześcijańską.

 

Na zdjęcia czekamy do 30 września pod adresem:chrzescijanskiegranie(at)gmail.com. Najciekawsze prace znajdą się na specjalnej wystawie, a sfotografowany zespół wystąpi w audycji GospelBox. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce podczas V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Organizatorem konkursu jest Dobre Miejsce, Chrześcijańskie Granie i GospelBox.

 Więcej:

www.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl