Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 46

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 46

19 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 46  notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór Magda.lena Frączek – Triangulacja. Na Podium również pojawiły się:2tm2,3 – Mari oraz Arete – Wiosną żyj.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów (3 utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

1.Magda.lena Frączek – Triangulacja
2.2TM2,3 – Maria
3.Arete – Wiosną żyj
4.o.Łukasz Buksa – Radość
5.Olga Boczar – Belief
6.Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj
7. Zakopower – Tak ma być N
8.Tgd – Nadzieja
9.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
10.Piotr Pawlicki – Bo kocham

 

P.1 Luxtorpeda – 44 dni
P.2 William Mcdowell – I Won’t Go Back

 

 

POLECAMY

Konkurs Grajmy Chrześcijańskie Granie!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Grajmy Chrześcijańskie Granie! Wyłonimy najciekawsze zdjęcie pokazujące działalność grup muzycznych w ramach salek muzycznych.Czekamy na zdjęcia z prób, koncertów, spotkań ukazujące działalność chórów, scholi, a przede wszystkim zespołów grających muzykę chrześcijańską.

 

Na zdjęcia czekamy do 30 września pod adresem:chrzescijanskiegranie(at)gmail.com. Najciekawsze prace znajdą się na specjalnej wystawie, a sfotografowany zespół wystąpi w audycji GospelBox. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce podczas V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Organizatorem konkursu jest Dobre Miejsce, Chrześcijańskie Granie i GospelBox.

 

 

www.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl