Muzyka “Z górnej półki” w radiu eM Katowice – w każdy czwartek, 21.30

Muzyka “Z górnej półki” w radiu eM Katowice – w każdy czwartek, 21.30

13 listopada, 2014 Wyłącz przez mateo

 

Z Górnej Półki - audycja Marcina Jakimowicza i Grzegorza Bociańskiego

Polecamy w dobrą muzykę. W radiu też.  Program “Z górnej półki” prowadzony przez Grzegorza Bociańskiego i Marcina Jakimowicza to ponad godzina dobrego grania i jeszcze pół – niezłego gadania. Posłuchacie ich w każdy czwartek od 21.30 na falach 107,6 FM radia eM Katowice. Można też internetowo przez stronę www.radioem.pl

 

Audycja od ponad dwóch miesięcy gości na antenie katowickiego radia i zdążyła zdobyć sobie fanów. Na pewno jest to zasługa różnorodnej i ciekawej muzyki, którą ze swoich “górnych półek” wyciągają Grzegorz Bociański – dziennikarz radiowy, a zarazem lider zespołu “Katolika Front” oraz znany autor wywiadów, reportaży oraz książek – Marcin Jakimowicz, od lat związany z Gościem Niedzielnym .

 

Mamy więc dużo muzyki oraz sporo mówienia – w zależności od tego, co akurat kręci prowadzących. Dodajmy, że osobowości mają nieprzeciętne, więc trudno będzie się nudzić. W kolejnych programach swoje miejsce znajdują zarówno nowości muzyczne z rynku CCM (m.in. Hillsong, Michael W. Smith), jak i naszej sceny muzycznej ( m.in. 2 Tm 2,3, magda.lena frączek, StronaB, TGD, Porozumienie, Mate.O). Nie brakuje także utworów muzyków, którzy niekoniecznie mają z chrześcijaństwem po drodze, ale tworzą muzykę po prostu dobrą (m.in. Johnny Cash, Alice in Chains, Misia Ff). Co tydzień dostajemy inny, różnorodny zestaw. Fani audycji autorskich powinni być więcej niż zadowoleni.

 

Polecamy i zapraszamy! W każdy czwartek, o 21.30 w Radiu eM Katowice 107,6 FM lub www.radioem.pl