Premiera płyty “Wschód” – kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

Premiera płyty “Wschód” – kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

23 września, 2014 Wyłącz przez mateo

Wschód - płyta“Wschód” wydał swoją debiutancką płytę. Rockowa stylistyka oraz łączenie śpiewu z rapem to charakterystyczne cechy zespołu. W sieci znajdziecie singiel “Jeśli ufasz”. Ten młody zespół z Łosic na ostatnim Hosanna Festiwal zajął I miejsce. I tak jak na koncercie porywają energią, trochę jej brakuje na płycie. Jeśli nawet nie jest to najlepszy możliwy początek, to na pewno pokazuje potencjał drzemiący w grupie. Mamy nadzieję na więcej i lepiej!

 

WSCHÓD to część grupy ewangelizacyjnej „Dobry Skład” , która wielokrotnie prowadziła ewangelizacje czy rekolekcje. W jej skład wchodzą: grupa wokalno-instrumentalna, teatralna i właśnie WSCHÓD. Jako oddzielny podmiot formacja zaczęła tworzyć się i działać w 2012r. Od tamtej pory, mimo wielu zmian w składzie, zespół nieprzerwanie się rozwija i prężnie działa, grając muzykę rockową z elementami rapu, charakteryzującą się wyrazistym tekstem.

 

Obecnie grupa promuje swoją debiutancką płytę „WSCHÓD”. Można na niej znaleźć przede wszystkim rockowe brzmienia z mocnym tekstem, są jednak także wyjątki – dwie ostatnie pozycje na krążku są zagrane w wersji akustycznej i całkiem odmiennej od innych, co sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

“Nazwa jest inspirowana dniem codziennym – wschód słońca to dla każdego z nas coś całkiem normalnego i trywialnego coś, na co nie zwracamy zbytniej uwagi. A tak naprawdę każdy nowy dzień to nowa szansa na zbawienie, czyli na zdobycie najważniejszej rzeczy w życiu każdego katolika.” – pisze o sobie zespół.

 

Tymczasem zapraszamy do naszego sklepu, gdzie w dobrej cenie możecie kupić płytę “Wschód”.

 

Zespół dużo koncertuje, pojawia się nie tylko na scenach lokalnych ale gości także w odległych miejscach całego kraju. Ma na swoim koncie wygraną w dwóch, ogólnopolskich festiwalach: Hosanna Festival i Soli Deo. Posłuchajcie singla: